Wysokiej jakości otwarty / cichy generator oleju napędowego typu SDEC zapewniający niezawodne zasilanie zapasowe 250 kW / 313 KVA z systemem chłodzenia wodnym.Dostępne w konfiguracji otwartych i cichych, aby spełnić różne wymagania operacyjne.
| Informacje ogólne | Pierwsza moc | Moc w stanie gotowości |
|---|---|---|
| Moc znamionowa (kVA) | 313 | 344 |
| Poziom mocy nominalnej (kW) | 250 | 275 |
| Częstotliwość (Hz) | 50 | |
| Model silnika | SC13G420D2 | |
| Prędkość silnika (obrotów na minutę) | 1500 | |
| Faza | 3 | |
| PF | 0.8 | |
| System sterowania | Cyfrowe | |
| Nomienne napięcie (V) | 400/230 (według wymagań klienta) | |
| Pojemność zbiornika paliwa Czas eksploatacji | ≥ 8h @ 75% obciążenia | |
PRP:moc wyjściowa jest dostępna przez nieograniczoną liczbę godzin rocznie w zastosowaniu o zmiennym obciążeniu, zgodnie z GB/T2820-97;Zdolność do przeciążenia o 10% jest dostępna przez okres 1 godziny w ciągu 12 godzin pracy.
ESP:Poziom mocy w stanie gotowości ma zastosowanie do zasilania awaryjnego w okresie przerwy w dostawie energii.możliwość działania w przypadku przerw równoległych lub negocjowanych jest dostępna przy tej klasyfikacji.
| Model | BSD344 (typu otwartego) | BSD344S (typ cichy) |
|---|---|---|
| Długość (L) mm | 3100 | 3950 |
| Szerokość (W) mm | 1050 | 1330 |
| Wysokość (H) mm | 2100 | 2000 |
| Pojemność zbiornika (L) | 575 | 575 |
| Model i producent silnika | SC13G420D2 (SDEC) |
| Rodzaj silnika | In-line, 4 akcje, chłodzone wodą; 4 zawory, Turbo naładowane chłodnikiem wtórnym |
| Rodzaj spalania | Wstrzyknięcie bezpośrednie |
| Rodzaj butli | Włókno na mokrej butli |
| Liczba butli | 6 |
| Wydrukowanie × Uderzenie | 128 × 153 mm |
| Przesunięcie | 11.8 lit. |
| Współczynnik kompresji | 17: 1 |
| Rozkaz strzelania. | 1-5-3-6-2-4 |
| kąt wstrzyknięcia paliwa | 140,5°BTDC |
| Ciężar na sucho | 1290 kg |
| Wymiar | 1787×918×1304 mm |
| Rotacja | CCW widziana z koła pływającego |
| Obudowa koła latającego | SAE 1# |
| Koło lotnicze | SAE 14# (liczba zębów: 133) |
| Pompy do wtrysku | Longkou w linii typu "P" |
| Rzecznik | Typ elektryczny |
| Pompy podnośnikowe | Rodzaj mechaniczny |
| Dźwignia do wstrzykiwań | Typ wieloodkrycia |
| Marka alternatora | BOBIG |
| Producent alternatora | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Model alternatora | BW-314DS |
| Moc znamionowa alternatora | 250 kW/313kva |
| Nomienne napięcie (V) | 230v/400v |
| Częstotliwość nominalna | 50 Hz |
| Typ połączenia | 3 fazy i 4 W |
| Liczba łożysk | 1 |
| Stopień ochrony | IP23 |
| Wysokość | ≤ 1000 m |
| Rodzaj podniecacza | Bez szczotki, samodzielne podniecenie, automatyczne regulacje napięcia AVR, 100% miedzi |
| Klasa izolacji | Klasa H |
| Wskaźnik wpływu telefonów (TIF) | ≤ 50 |
| THF | ≤ 2% |
| Regulacja napięcia, stan stacjonarny | ≤ ± 1% |
| napięcie w stanie przejściowym | ≤ -15%+20% |