Nasz 300kW 375KVA BOBIG SDEC generator wysokoprężny (Model: SC12E480D2) jest zaprojektowany, aby zapewnić niezawodną energię dla szerokiego zakresu zastosowań.oferuje wysokiej jakości działanie i długotrwałość.
Moc znamionowa: 300 kW (375 KVA) ze stabilną i wydajną mocą wyjściową.
Model silnika: silnik SDEC SC12E480D2 z zaawansowaną technologią, wysokim momentem obrotowym, wydajnością paliwa i niskimi emisjami.
| Model | BSD413 | BSD413S |
|---|---|---|
| Rodzaj | Typ otwarty | Typ bezgłosny |
| Długość (L) mm | 3100 | 4200 |
| Szerokość (W) mm | 1160 | 1300 |
| Wysokość (H) mm | 2150 | 1950 |
| Pojemność zbiornika (L) | 690 | 690 |
| Specyfikacja | Pierwsza moc | Moc w stanie gotowości |
|---|---|---|
| Moc znamionowa (kVA) | 375 | 413 |
| Poziom mocy nominalnej (kW) | 300 | 330 |
| Częstotliwość (Hz) | 50 | |
| Model silnika | SC12E480D2 | |
| Prędkość silnika (obrotów na minutę) | 1500 | |
| Faza | 3 | |
| PF | 0.8 | |
| System sterowania | Cyfrowe | |
| Nomienne napięcie (V) | 400/230 (wykonalne) | |
| Pojemność zbiornika paliwa Czas eksploatacji | ≥ 8h @ 75% obciążenia | |
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Model i producent silnika | SC12E480D2 (SDEC) |
| Rodzaj silnika | In-line, 4 akcje, chłodzone wodą; 4 zawory, turbo naładowane chłodnikiem |
| Rodzaj spalania | Wstrzyknięcie bezpośrednie |
| Rodzaj butli | Włókno na mokrej butli |
| Liczba butli | 6 |
| Wydrukowanie × Uderzenie | 128 × 153 mm |
| Przesunięcie | 11.8 lit. |
| Współczynnik kompresji | 17: 1 |
| Rozkaz strzelania. | 1-5-3-6-2-4 |
| kąt wstrzyknięcia paliwa | 14°BTDC |
| Ciężar na sucho | 1164 kg |
| Wymiar | 1787×918×1287 mm |
| Rotacja | CCW widziana z koła pływającego |
| Obudowa koła latającego | SAE 1# |
| Koło lotnicze | SAE 14# (liczba zębów: 133) |
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Marka alternatora | BOBIG |
| Producent alternatora | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Model alternatora | BW-314F |
| Moc znamionowa alternatora | 300 kW/375kva |
| Nomienne napięcie (V) | 230v/400v |
| Częstotliwość nominalna | 50 Hz |
| Typ połączenia | 3 fazy i 4 W |
| Liczba łożysk | 1 |
| Stopień ochrony | IP23 |
| Wysokość | ≤ 1000 m |
| Rodzaj podniecacza | Bez szczotki, samodzielne podniecenie, automatyczne regulacje napięcia AVR, 100% miedzi |
| Klasa izolacji | Klasa H |
Produkty BOBIG posiadają gwarancję na rok lub 1000 godzin (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej) od daty wyjścia z fabryki.utrzymanie, i usługi naprawcze.
MOQ: 1 zestaw. Płatność: 30% T/T depozyt, 70% saldo przed dostawą. Dostawa: 10-15 dni roboczych po otrzymaniu depozytu.
Port Fuzhou, prowincja Fujian lub na życzenie klienta.
Tak, dostarczamy regularne filtry silnika do samoobsługi i możemy dostarczyć części w dowolnym momencie w ciągu 3-5 dni.
Tak, napięcie, częstotliwość, pojemność zbiornika, faza i kolor można dostosować do potrzeb.