Wysokiej jakości generator diesla SDEC chłodzony wodą, dostępny zarówno w konfiguracji otwartej, jak i cichej, aby spełnić różnorodne wymagania operacyjne.
| Informacje ogólne | Pierwsza Moc | Zasilanie w trybie gotowości |
|---|---|---|
| Moc znamionowa (kVA) | 1250 | 1375 |
| Moc znamionowa (kW) | 1000 | 1100 |
| Częstotliwość (Hz) | 50 | |
| Model silnika | 6WTAA35-G311 | |
| Prędkość obrotowa silnika (obr/min) | 1500 | |
| Faza | 3 | |
| PF | 0,8 | |
| System sterowania | Cyfrowy | |
| Napięcie znamionowe (V) | 400/230 (wg wymagań klienta) | |
| Czas pracy pojemności zbiornika paliwa | ≥ 8 godzin przy obciążeniu 75%. | |
| Model | BSD1375 (typ otwarty) | BSD1375S (typ cichy) |
|---|---|---|
| Długość (L) mm | 4360 | 5600 |
| Szerokość (szer.) mm | 1600 | 2200 |
| Wysokość (wys.) mm | 3375 | 2550 |
| Pojemność zbiornika (L) | 2300 | 2300 |
| Model i producent silnika | 6WTAA35-G311(SDEC) |
| Model silnika | 6WTAA35-G311 |
| Typ silnika | Rzędowy, 4-suwowy, chłodzony wodą; 4 zawory, turbodoładowanie z chłodnicą końcową |
| Typ spalania | Wtrysk bezpośredni |
| Typ cylindra | mokra tuleja cylindrowa |
| Liczba cylindrów | 6 |
| Średnica × skok | 186 × 215 mm |
| Przemieszczenie | 35,1 lit. |
| Stopień kompresji | 15:1 |
| Rozkaz strzelania | 1-5-3-6-2-4 |
| kąt wyprzedzenia wtrysku paliwa | sterowanie elektroniczne |
| Sucha masa | 4000 kg |
| Wymiar | 2429×1422×2019 mm |
| Obrót | CCW widziane z koła zamachowego |
| Obudowa koła zamachowego | SAE 0# |
| Koło latające | SAE 18#(liczba zębów: 164) |
| Pompa wtryskowa | Pompa Hengyang W28C |
| Gubernator | Typ elektryczny |
| Pompa zasilająca | Typ mechaniczny |
| Dysza wtryskowa | Typ z wieloma otworami |
| Wytrzymały silnik wysokoprężny | Akumulator rozruchowy (kwasowo-ołowiowy) ze stojakiem i kablami |
| Uchwyt antywibracyjny | Elastyczne węże przyłączeniowe paliwa |
| Wymienny filtr paliwa, filtr oleju i filtr powietrza | Tłumik wydechowy i miech |
| Chłodnica i wentylator chłodzący | Instrukcje obsługi i dokumenty dotyczące schematów obwodów |
| Marka alternatora | BOBIG |
| Producent alternatorów | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO.,LTD |
| Model alternatora | BW-404G |
| Moc znamionowa alternatora | 1000 kW/1250 kW |
| Napięcie znamionowe (V) | 230 V/400 V |
| Częstotliwość znamionowa | 50 Hz |
| Typ połączenia | 3 fazy i 4 W |
| Liczba łożysk | 1 |
| Stopień ochrony | IP23 |
| Wysokość | ≤1000m |
| Typ wzbudnicy | Bezszczotkowy, samowzbudny, z automatyczną regulacją napięcia AVR, 100% miedzi |
| Klasa izolacji | klasa H |
| Współczynnik wpływu telefonu (TIF) | ≤50 |
| THF | ≤2% |
| Regulacja napięcia, stan ustalony | ≤±1% |
| Napięcie stanu przejściowego | ≤-15% ~ +20% |