Dostosowana fabryczna cena otwartego/cichego agregatu prądotwórczego SDEC Diesel 160KW/200KVA, zasilanie wodne. Wysokiej jakości otwarty/cichy agregat prądotwórczy SDEC zapewniający niezawodne zasilanie rezerwowe 160KW/200KVA z systemem chłodzenia wodnego. Dostępny w konfiguracjach otwartych i cichych, aby spełnić różnorodne wymagania operacyjne.
| Informacje ogólne | Moc znamionowa | Moc rezerwowa |
|---|---|---|
| Moc znamionowa (kVA) | 313 | 344 |
| Moc znamionowa (kW) | 250 | 275 |
| Częstotliwość (Hz) | 50 | |
| Model silnika | 6ETAA11.8-G22 | |
| Prędkość silnika (RPM) | 1500 | |
| Faza | 3 | |
| PF | 0.8 | |
| System sterowania | Cyfrowy | |
| Napięcie znamionowe (V) | 400/230 (Zgodnie z wymaganiami klienta) | |
| Czas pracy zbiornika paliwa | ≥ 8h przy 75% obciążenia | |
PRP: Moc znamionowa jest dostępna dla nieograniczonej liczby godzin rocznych w zastosowaniach o zmiennym obciążeniu, zgodnie z GB/T2820-97; Dostępna jest zdolność do przeciążenia o 10% przez okres 1 godziny w ciągu 12 godzin pracy.
ESP: Moc rezerwowa ma zastosowanie do dostarczania zasilania awaryjnego na czas przerwy w zasilaniu. Przy tym obciążeniu nie jest dostępna żadna zdolność do przeciążania, równoległego zasilania z sieci ani negocjowanych przerw w zasilaniu.
| Model | BSD344 (Typ otwarty) | BSD344S (Typ cichy) |
|---|---|---|
| Długość (L) mm | 3100 | 4200 |
| Szerokość (W) mm | 1050 | 1400 |
| Wysokość (H) mm | 2100 | 2120 |
| Pojemność zbiornika (L) | 575 | 575 |
| Model i producent silnika | 6ETAA11.8-G22 (SDEC) |
| Typ silnika | Rzędowy, 4-suwowy, chłodzony wodą; 4 zawory, turbodoładowany z chłodnicą powietrza doładowującego |
| Typ spalania | Wtrysk bezpośredni |
| Typ cylindra | Mokra tuleja cylindra |
| Liczba cylindrów | 6 |
| Średnica × Skok | 128 × 153 mm |
| Pojemność skokowa | 11.8 litrów |
| Stopień sprężania | 17 : 1 |
| Kolejność zapłonu | 1-5-3-6-2-4 |
| Kąt wyprzedzenia wtrysku paliwa | 14.5°BTDC |
| Waga sucha | 1164 kg |
| Wymiar | 1787×918×1304mm |
| Obroty | CCW patrząc od koła zamachowego |
| Obudowa koła zamachowego | SAE 1# |
| Koło zamachowe | SAE 14# (liczba zębów: 133) |
| Pompa wtryskowa | Rzędowa typu "P" |
| Regulator | Typ elektryczny |
| Pompa zasilająca | Typ mechaniczny |
| Dysza wtryskowa | Typ wielootworowy |
| Marka alternatora | BOBIG |
| Producent alternatora | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO.,LTD |
| Model alternatora | BW-314DS |
| Moc znamionowa alternatora | 250kw/313kva |
| Napięcie znamionowe (V) | 230v/400v |
| Częstotliwość znamionowa | 50hz |
| Typ połączenia | 3 fazy i 4 przewody |
| Liczba łożysk | 1 |
| Stopień ochrony | IP23 |
| Wysokość nad poziomem morza | ≤1000m |
| Typ wzbudnicy | Bezszczotkowa, samowzbudna, automatyczna regulacja napięcia AVR, 100% miedzi |
| Klasa izolacji | Klasa H |
| Współczynnik wpływu telefonicznego (TIF) | ≤50 |
| THF | ≤2% |
| Regulacja napięcia, stan ustalony | ≤±1% |
| Napięcie stanu przejściowego | ≤-15%~+20% |