| Specyfikacja | Moc podstawowa | Moc rezerwowa |
|---|---|---|
| Moc znamionowa (kVA) | 10 | 11 |
| Moc znamionowa (kW) | 8 | 9 |
| Częstotliwość (Hz) | 50 | |
| Model silnika | 3Z1.1-G42 | |
| Prędkość silnika (obr./min) | 1500 | |
| Faza | 3 | |
| PF | 0.8 | |
| System kontroli | Cyfrowy | |
| Napięcie znamionowe (V) | 400/230 (Zgodnie z wymaganiami klienta) | |
| Pojemność zbiornika paliwa Czas pracy | ≥ 8h przy 75% obciążenia | |
| Model i producent silnika | 3Z1.1-G42 (SDEC) |
| Typ silnika | Rzędowy, 4-suwowy, chłodzony wodą |
| Typ spalania | Wtrysk bezpośredni |
| Typ cylindra | Mokra tuleja cylindrowa |
| Liczba cylindrów | 3 |
| Średnica i skok | 78 × 78.4 mm |
| Pojemność skokowa | 1.1 litra |
| Stopień sprężania | 18:1 |
| Kolejność zapłonu | 1-2-3 |
| Kąt wyprzedzenia wtrysku paliwa | Sterowanie elektroniczne |
| Waga sucha | 110 kg |
| Wymiar | 530x390x590mm |
| Marka alternatora | BOBIG |
| Producent alternatora | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO.,LTD |
| Model alternatora | BW-164B |
| Moc znamionowa alternatora | 8kw/10kva |
| Napięcie znamionowe (V) | 230v/400v |
| Częstotliwość znamionowa | 50hz |
| Typ połączenia | 3 fazy i 4 przewody |
| Liczba łożysk | 1 |
| Stopień ochrony | IP23 |
| Wysokość | ≤1000m |
| Model | BSD11 (Typ otwarty) | BSD11S (Typ cichy) |
|---|---|---|
| Długość (L) mm | 1250 | 1900 |
| Szerokość (W) mm | 610 | 850 |
| Wysokość (H) mm | 940 | 1100 |
| Pojemność zbiornika (L) | 18 | 18 |