Nasz generator diesla BOBIG SDEC o mocy 50 kW i mocy 63 KVA (model: SC4H95D2) został zaprojektowany w celu zapewnienia niezawodnej mocy w szerokim zakresie zastosowań. Wspierany przez markę SDEC, oferuje wysoką jakość wykonania i długoterminową trwałość.
Moc znamionowa: Dzięki mocy znamionowej 50 kW (63 KVA) może zaspokoić potrzeby energetyczne różnych zastosowań przemysłowych, komercyjnych i mieszkaniowych. Główna moc wyjściowa jest stabilna i wydajna, zapewniając ciągłą pracę nawet przy dużych obciążeniach.
Częstotliwość: Generator pracuje ze standardową częstotliwością 50 Hz, która jest odpowiednia dla większości urządzeń elektrycznych dostępnych na rynku.
Model silnika: Napędzany silnikiem SC4H95D2 SDEC, łączy w sobie zaawansowaną technologię i wysoką jakość produkcji. Silnik znany jest z wysokiego momentu obrotowego, niskiego zużycia paliwa i niskiej emisji.
Prędkość silnika: Pracując z prędkością 1500 obr./min, zapewnia płynne i stałe zasilanie, minimalizując jednocześnie zużycie elementów silnika.
| Informacje ogólne | Pierwsza władza | Zasilanie w trybie gotowości |
|---|---|---|
| Moc znamionowa (kVA) | 63 | 69 |
| Moc znamionowa (kW) | 50 | 55 |
| Częstotliwość (Hz) | 50 | |
| Model silnika | SC4H95D2 | |
| Prędkość obrotowa silnika (obr/min) | 1500 | |
| Faza | 3 | |
| PF | 0,8 | |
| System sterowania | Cyfrowy | |
| Napięcie znamionowe (V) | 400/230 | |
| Czas pracy pojemności zbiornika paliwa | ≥ 8 godzin przy obciążeniu 75%. | |
Warunki wstępne: Moc podstawowa jest dostępna przez nieograniczoną liczbę godzin w roku przy zmiennym obciążeniu, zgodnie z GB/T2820-97; Możliwość przeciążenia 10% jest dostępna przez 1 godzinę w ciągu 12 godzin pracy.
ESP: Moc znamionowa w trybie gotowości ma zastosowanie do zasilania awaryjnego na czas przerwy w dostawie prądu. Przy tej wartości znamionowej nie jest dostępna możliwość pracy w trybie przeciążenia, pracy równoległej z siecią lub wynegocjowanego wyłączenia.
| Model i producent silnika | SC4H95D2(SDEC) |
|---|---|
| Model silnika | SC4H95D2 |
| Typ silnika | Rzędowy, 4-suwowy, chłodzony wodą; 4 zawory, turbodoładowanie |
| Typ spalania | Wtrysk bezpośredni |
| Typ cylindra | sucha tuleja cylindrowa |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Średnica × skok | 105 × 124 mm |
| Przemieszczenie | 4,3 lit. |
| Stopień kompresji | 17,3: 1 |
| Rozkaz strzelania | 1-3-4-2 |
| kąt wyprzedzenia wtrysku paliwa | 13,5°BDC |
| Sucha masa | 430 kg |
| Wymiar | 1099 x 716 x 1078 mm |
| Obrót | CCW widziane z koła zamachowego |
| Obudowa koła zamachowego | SAE 3# |
| Koło latające | SAE 11,5#(liczba zębów: 127) |
| Pompa wtryskowa | Beiyou typu in-line „AD”. |
| Gubernator | Typ elektryczny/RSV |
| Pompa zasilająca | Typ mechaniczny |
| Dysza wtryskowa | Typ z wieloma otworami |
| Marka alternatora | BOBIG |
|---|---|
| Producent alternatorów | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO.,LTD |
| Model alternatora | BW-224E |
| Moc znamionowa alternatora | 50 kW/63 kW |
| Napięcie znamionowe (V) | 230 V/400 V |
| Częstotliwość znamionowa | 50 Hz |
| Typ połączenia | 3 fazy i 4 W |
| Liczba łożysk | 1 |
| Stopień ochrony | IP23 |
| Wysokość | ≤1000m |
| Typ wzbudnicy | Bezszczotkowy, samowzbudny, z automatyczną regulacją napięcia AVR, 100% miedzi |
| Klasa izolacji | klasa H |
| Współczynnik wpływu telefonu (TIF) | ≤50 |
| THF | ≤2% |
| Regulacja napięcia, stan ustalony | ≤±1% |
| Napięcie stanu przejściowego | ≤-15%~+20% |
| Model | BSD69 | BSD69S |
|---|---|---|
| Typ otwarty | BSD69S | Cichy typ |
| Długość (L) mm | 1900 | 2500 |
| Szerokość (szer.) mm | 760 | 980 |
| Wysokość (wys.) mm | 1320 | 1350 |
| Pojemność zbiornika (L) | 115 | 115 |
Obudowa ze sklejki, 10 ~ 15 dni roboczych po otrzymaniu wpłaty klienta.
Jesteśmy producentem maszyn elektrycznych skupiającym łącznie badania technologiczne, produkcję i sprzedaż. Przy łącznej powierzchni fabryki wynoszącej 10 000 metrów kwadratowych, w tym 1000 m2 standardowej powierzchni konstrukcyjnej, zatrudniamy 160 pracowników, w tym 20 osób to technicy.
Naszymi głównymi produktami są generatory benzynowe, generatory diesla 5-2000 kva, generator gazu, pompa itp. Dzięki naszej zaawansowanej technice i urządzeniom, bogatemu doświadczeniu, niezawodnej jakości, przemyślanej obsłudze i dobrej pracy zespołowej, zdobyliśmy doskonałą reputację na rynku światowym.
Kierując się ideą „Jakość, Kreacja, Serwis i Rozwój” stawiamy sobie za cel ciągłe unowocześnianie technologii, podnoszenie jakości i świadczenie lepszych usług. Posiadamy również zaawansowany sprzęt do testowania naszych produktów, taki jak system CAD, sprzęt do automatycznego montażu, nawijania i wkładania, system zanurzania próżniowego i cyfrowy sprzęt testujący.
Zawsze ściśle kontrolujemy jakość produktów, a nasza firma uzyskała certyfikat systemu jakości ISO9000. Serdecznie zapraszamy do budowania z nami szczerej współpracy.
Produkty BOBIG objęte są gwarancją na okres jednego roku lub 1000 godzin, w zależności od tego, który okres przypada wcześniej od daty fabrycznej. W okresie gwarancyjnym zapewniamy bezpłatne, łatwe do uszkodzenia części zamienne, spowodowane naszą jakością produkcji lub surowca. Po wygaśnięciu zapewniamy kosztową konserwację części zamiennych.
Ten generator diesla jest idealny do różnych zastosowań, takich jak:
Na nasze agregaty diesla udzielamy kompleksowej gwarancji. Nasz profesjonalny zespół obsługi posprzedażnej jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby zapewnić wsparcie techniczne, konserwację i naprawy, aby zapewnić Ci spokój ducha.
1. Jakie jest Twoje MOQ, metoda płatności, czas dostawy?
Odpowiedź: Nasze MOQ to tylko 1 zestaw. Metoda płatności wynosi zwykle 30% T/T jako depozyt, 70% salda T/T przed dostawą. Lub 100% akredytywy, ubezpieczenie handlowe, PayPal, Western Union. Okres dostawy zwykle wynosi 10 ~ 15 dni roboczych po otrzymaniu wpłaty klienta.
2. Z jakiego portu często korzystasz podczas eksportu?
Odpowiedź: port Fuzhou, prowincja Fujian lub na życzenie klienta.
3. Czy wraz z generatorami można dostarczyć jakieś części zamienne, które ułatwią konserwację?
Odpowiedź: Możemy zapewnić klientom zwykły filtr powietrza silnika, filtr wody, filtr paliwa, filtr oleju do samodzielnej konserwacji.
4. Czy możesz zaoferować nam części, jeśli ich potrzebujemy?
Odpowiedź: Tak, możemy zaoferować Ci części w dowolnym momencie, bez ograniczeń czasowych gwarancji. Zwykle części można wysłać w ciągu 3-5 dni.
5. Czy w zakresie napięcia, częstotliwości, pojemności zbiornika, fazy i koloru można spełnić nasze prośby?
Odpowiedź: Tak, można je dostosować do Twoich potrzeb.
6. Jeśli chcę być dystrybutorem Waszych produktów w naszym kraju, jaka jest Wasza polityka dystrybucyjna?
Odpowiedź: Witamy wszystkich, którzy dołączą do nas i będą dystrybuować produkty na całym świecie. Możemy wystawić zaświadczenia autoryzacyjne i podpisać z Państwem stosowną umowę.