| Informacje ogólne | Moc podstawowa | Moc awaryjna |
|---|---|---|
| Moc znamionowa (kVA) | 50 | 55 |
| Moc znamionowa (kW) | 40 | 44 |
| Częstotliwość (Hz) | 50 | |
| Model silnika | YN38DTJ50 | |
| Prędkość obrotowa silnika (RPM) | 1500 | |
| Faza | 3 | |
| Współczynnik mocy | 0.8 | |
| System sterowania | Cyfrowy | |
| Napięcie znamionowe (V) | 400/230 | |
| Pojemność zbiornika paliwa Czas pracy | ≥ 8h przy obciążeniu 75% | |
| Model | BYN55 (Typ otwarty) | BYN55S (Typ wyciszony) |
|---|---|---|
| Długość (L) mm | 1750 | 2350 |
| Szerokość (W) mm | 730 | 930 |
| Wysokość (H) mm | 1350 | 1200 |
| Pojemność zbiornika (L) | 92 | 92 |
| Model i producent silnika | YN38DTJ50 (YUNNEI) |
| Znamionowa prędkość obrotowa silnika (rpm) | 1500 |
| Częstotliwość zespołu prądotwórczego (Hz) | 50 |
| Moc podstawowa silnika (PRP) (kW) | 50 |
| Długość (L) mm | 980 |
| Szerokość (W) mm | 670 |
| Wysokość (H) mm | 800 |
| Masa silnika na sucho bez układu chłodzenia (kg) | 330 |
| Typ doładowania | Turbodoładowany |
| Typ wtrysku | Bezpośredni |
| Konfiguracja | Pionowa |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Pojemność skokowa (litry) | 3.76 |
| Średnica cylindra (mm) | 102 |
| Skok tłoka (mm) | 115 |
| Stopień sprężania | 17.5 |
| Prędkość tłoka (m/s) | 6.52/7.82 |
| Kierunek obrotów (od koła zamachowego) | Przeciwnie do ruchu wskazówek zegara |
| Liczba zębów koła zamachowego | 130 |
| Rozmiar obudowy koła zamachowego | SAE3 |
| Marka alternatora | BOBIG |
| Producent alternatora | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO.,LTD |
| Model alternatora | BW-224D |
| Moc znamionowa alternatora | 40kW/50kVA |
| Napięcie znamionowe (V) | 230V/400V |
| Częstotliwość znamionowa | 50Hz |
| Typ połączenia | 3 fazy i 4 przewody |
| Liczba łożysk | 1 |
| Klasa ochrony | IP23 |
| Wysokość n.p.m. | ≤1000m |
| Typ wzbudzenia | Bezszczotkowy, samowzbudny, automatyczna regulacja napięcia AVR, 100% miedzi |
| Klasa izolacji | Klasa H |
| Współczynnik wpływu telefonu (TIF) | ≤50 |
| THF | ≤2% |
| Regulacja napięcia, stan ustalony | ≤±1% |
| Napięcie w stanie przejściowym | ≤-15%~+20% |