| Informacje ogólne | Pierwsza moc | Pojemność w stanie gotowości |
|---|---|---|
| Moc znamionowa (kVA) | 80 | 88 |
| Poziom mocy nominalnej (kW) | 64 | 70 |
| Częstotliwość (Hz) | 50 | |
| Model silnika | YN48ETD77 | |
| Prędkość silnika (obrotów na minutę) | 1500 | |
| Faza | 3 | |
| PF | 0.8 | |
| System sterowania | Cyfrowe | |
| Nomienne napięcie (V) | 400/230 | |
| Pojemność zbiornika paliwa czas pracy | ≥ 8h @ 75% obciążenia | |
| Wymiary i waga | Typ otwarty | Typ bezgłosny |
|---|---|---|
| Model | BYN88 | BYN88S |
| Długość (L) mm | 2050 | 2750 |
| Szerokość (W) mm | 800 | 1000 |
| Wysokość (H) mm | 1750 | 1350 |
| Pojemność zbiornika (L) | 147 | 147 |
| Model silnika i producent | YN48ETD77 ((YUNNEI) |
|---|---|
| Model silnika | YN48ETD77 |
| Prędkość znamionowa silnika (rpm) | 1500 |
| Zestaw generatora Częstotliwość ((Hz) | 50 |
| Moc podstawowa silnika (PRP) ((kW) | 77 |
| Długość (L) mm | 1130 |
| Szerokość (W) mm | 730 |
| Wysokość (H) mm | 960 |
| Masa silnika na sucho bez systemu chłodzenia (kg) | 500 |
| Rodzaj aspiracji | Z napędem turbo |
| Rodzaj wstrzyknięcia | Bezpośrednie |
| Konfiguracja | Pionowa |
| Liczba butli | 4 |
| Przepływ (w litrach) | 4.8 |
| Wydrukowanie ((mm) | 108 |
| Uderzenie mózgu ((mm) | 132 |
| Współczynnik kompresji | 16.5 |
| Prędkość tłoka (m/s) | 7.92/9.51 |
| Kierunek obrotu (z koła pływającego) | W kierunku przeciwnym do ruchu zegara |
| Liczba zębów koła lotniczego | 130 |
| Wielkość domu koła | SAE3 |
| Marka alternatora | BOBIG |
|---|---|
| Producent alternatora | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Model alternatora | BW-224G |
| Moc znamionowa alternatora | 64kw/80kva |
| Nomienne napięcie (V) | 230v/400v |
| Częstotliwość nominalna | 50 Hz |
| Typ połączenia | 3 fazy i 4 W |
| Liczba łożysk | 1 |
| Stopień ochrony | IP23 |
| Wysokość | ≤ 1000 m |
| Rodzaj podniecacza | Bez szczotki, samodzielne podniecenie, automatyczne regulacje napięcia AVR, 100% miedzi |
| Klasa izolacji | Klasa H |
| Wskaźnik wpływu telefonów (TIF) | ≤ 50 |
| THF | ≤ 2% |
| Regulacja napięcia, stan stacjonarny | ≤ ± 1% |
| napięcie w stanie przejściowym | ≤ -15%+20% |