Nasz agregat prądotwórczy Doosan BOBIG o mocy 250kW 313KVA (Model: P126TI-II) został zaprojektowany tak, aby zapewnić niezawodne zasilanie w szerokim zakresie zastosowań. Wspierany przez renomowaną markę Doosan, oferuje wysoką jakość wykonania i długoterminową trwałość.
Moc znamionowa: 250kW (313KVA) ze stabilną mocą podstawową do ciągłej pracy pod dużymi obciążeniami. Standardowa częstotliwość 50Hz, odpowiednia dla większości urządzeń elektrycznych.
Napędzany silnikiem Doosan P126TI-II o wysokim momencie obrotowym, niskim zużyciu paliwa i niskiej emisji spalin. Pracuje z prędkością 1500 obr./min, zapewniając płynne i stałe dostarczanie mocy.
Działa efektywnie w temperaturach otoczenia od +5°C do +40°C i na wysokościach do 1000m. Dostępne są niestandardowe rozwiązania dla różnych warunków.
| Parametr | Moc podstawowa | Moc awaryjna |
|---|---|---|
| Moc znamionowa (kVA) | 313 | 344 |
| Moc znamionowa (kW) | 250 | 275 |
| Częstotliwość (Hz) | 50 | |
| Model silnika | P126TI-II | |
| Prędkość obrotowa silnika (RPM) | 1500 | |
| Faza | 3 | |
| Współczynnik mocy | 0.8 | |
| System sterowania | Cyfrowy | |
| Napięcie znamionowe (V) | 400/230 (Konfigurowalne) | |
| Pojemność zbiornika paliwa Czas pracy | ≥ 8h @ 75% obciążenia | |
| Model | BDO344 (Typ otwarty) | BDO344S (Typ cichy) |
|---|---|---|
| Długość (mm) | 3100 | 3900 |
| Szerokość (mm) | 1050 | 1400 |
| Wysokość (mm) | 2100 | 1950 |
| Pojemność zbiornika (L) | 575 | 575 |
| Model silnika i producent | P126TI-II (DOOSAN) |
| Typ silnika | Diesel, chłodzony wodą, turbodoładowany i chłodzony międzystopniowo |
| Średnica x Skok | 123 × 155mm |
| Pojemność skokowa | 11 litrów |
| Cylindry i układ | Żeliwo, 6 cylindrów, rzędowy |
| Alternator ładowania akumulatora | Alternator 28.5V × 45A |
| Napięcie rozruchowe | 24V |
| Układ paliwowy | Mechaniczna pompa wtryskowa |
| Filtr paliwa | Pełnoprzepływowy, typu kartridżowego z zaworem spustowym wody |
| Typ filtra oleju smarowego | Pełnoprzepływowy, typu kartridżowego |
| Pojemność oleju smarowego | Maks. 23 litry, Min. 20 litrów |
| Wymiary koła zamachowego | Sprzęgło nr 14 M |
| Masa sucha | 950kg (sam silnik) |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.) | 1389 × 1389 × 1216 mm |
| Marka alternatora | BOBIG |
| Producent alternatora | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO.,LTD |
| Model alternatora | BW-314DS |
| Moc znamionowa alternatora | 250kW/313kVA |
| Napięcie znamionowe | 230V/400V |
| Częstotliwość znamionowa | 50Hz |
| Typ połączenia | 3 fazy i 4 przewody |
| Liczba łożysk | 1 |
| Stopień ochrony | IP23 |
| Wysokość | ≤1000m |
| Typ wzbudzenia | Bezszczotkowy, samowzbudny, automatyczna regulacja napięcia AVR, 100% miedzi |
| Klasa izolacji | Klasa H |
| Współczynnik wpływu telefonu (TIF) | ≤50 |
| THF | ≤2% |
| Regulacja napięcia, stan ustalony | ≤±1% |
| Napięcie w stanie przejściowym | ≤-15%~+20% |
Nasz agregat jest zgodny z wieloma międzynarodowymi i krajowymi normami, w tym ISO 8528-5:2018, GB/T2820.5-2009 i CE. Certyfikaty te gwarantują jakość, bezpieczeństwo i niezawodność produktu.
Wspieramy usługi personalizacji i OEM z rysunkami projektowymi.
Wszystkie jednostki są wyposażone w oryginalne zasilacze i standardowy kontroler DSE 6120. Dostępne są opcje silnika, generatora i kontrolera.
Produkty BOBIG objęte są gwarancją na okres jednego roku lub 1000 godzin (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej) od daty opuszczenia fabryki. W okresie gwarancyjnym zapewniamy bezpłatną wymianę łatwo uszkadzających się części zamiennych spowodowanych problemami z jakością produkcji lub materiałów. Po wygaśnięciu gwarancji zapewniamy konserwację części zamiennych na zasadzie kosztów.
Nasz profesjonalny zespół obsługi posprzedażnej jest dostępny 24/7, aby zapewnić wsparcie techniczne, konserwację i usługi naprawcze.