| Specyfikacja | Moc podstawowa | Moc awaryjna |
|---|---|---|
| Moc znamionowa (kVA) | 188 | 206 |
| Moc znamionowa (kW) | 150 | 165 |
| Częstotliwość (Hz) | 50 | |
| Model silnika | LR6M3L-D196 | |
| Prędkość obrotowa silnika (RPM) | 1500 | |
| Faza | 3 | |
| Współczynnik mocy (PF) | 0.8 | |
| System sterowania | Cyfrowy | |
| Napięcie znamionowe (V) | 400/230 (Zgodnie z wymaganiami klienta) | |
| Pojemność zbiornika paliwa Czas pracy | ≥ 8h @ 75% obciążenia | |
| Model | BYT206 (Typ otwarty) | BYT206S (Typ cichy) |
|---|---|---|
| Długość (L) mm | 2350 | 3220 |
| Szerokość (W) mm | 800 | 1120 |
| Wysokość (H) mm | 1760 | 1730 |
| Pojemność zbiornika (L) | 345 | 345 |
| Model silnika i producent | LR6M3L-D196 (YTO) |
| Liczba cylindrów | 6 |
| Układ cylindrów | Rzędowy |
| Cykl | 4-suwowy, zapłon samoczynny |
| Metoda dolotu powietrza | Turbodoładowany z chłodnicą międzystopniową |
| Medium chłodzące | Ciecz |
| Średnica cylindra | 110 mm |
| Skok tłoka | 125 mm |
| Stopień sprężania | 17.0:1 |
| Pojemność skokowa | 7.13 L |
| Masa suchego silnika | 7.13 kg |
| Wymiary (D×S×W) | 1456×708×1081 |
| Kierunek obrotów | Przeciwnie do ruchu wskazówek zegara, patrząc na koło zamachowe |
| Sterowana prędkość obrotowa silnika | 1500 RPM |
| Kolejność zapłonu | 1-5-3-6-2-4 (1. cylinder najdalej od koła zamachowego) |
| Moc awaryjna | 183 kW |
| Moc stacji adaptacyjnej (kW) | 165 kW |
| Stabilność prędkości przy stałym obciążeniu | 3% |
| Marka alternatora | BOBIG |
| Producent alternatora | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO.,LTD |
| Model alternatora | BW-274G |
| Moc znamionowa alternatora | 150kW/188kVA |
| Napięcie znamionowe (V) | 230V/400V |
| Częstotliwość znamionowa | 50Hz |
| Typ połączenia | 3 fazy i 4 przewody |
| Liczba łożysk | 1 |
| Stopień ochrony | IP23 |
| Wysokość | ≤1000m |
| Typ wzbudzenia | Bezszczotkowy, samowzbudny, automatyczna regulacja napięcia AVR, 100% miedzi |
| Klasa izolacji | Klasa H |
| Współczynnik wpływu telefonicznego (TIF) | ≤50 |
| THF | ≤2% |
| Regulacja napięcia, stan ustalony | ≤±1% |
| Zużycie paliwa | ≤ 202 g/kW·h |
| Napięcie w stanie przejściowym | ≤-15%~+20% |
| Silnik | Alternator | Układ paliwowy | Agregat prądotwórczy |
|---|---|---|---|
| Podgrzewacz płaszcza wodnego | Wzbudzenie PMG | Zbiornik bazowy 12/24 godzinny | Sterownik Deepsea, ComAp, Smartgen itp. |
| Podgrzewacz oleju | Grzałka przestrzenna | Zbiornik paliwa z tacą | Przyczepa |
| Ręczna pompa olejowa | Pomiar temperatury uzwojenia | Zewnętrzny zbiornik paliwa | Narzędzia z maszyną |
| Automatyczne podawanie paliwa | |||
| Przełączanie między zbiornikiem zewnętrznym a zbiornikiem bazowym (zawór trójdrogowy) |