Nasz agregat prądotwórczy Diesla BOBIG Doosan o mocy 64kW (80KVA) (Model: SP344CC) został zaprojektowany tak, aby zapewnić niezawodne zasilanie w szerokim zakresie zastosowań. Wspierany przez renomowaną markę Doosan, oferuje wysoką jakość wykonania i długotrwałą trwałość.
Dzięki mocy znamionowej 64kW (80KVA) może zaspokoić potrzeby energetyczne różnych zastosowań przemysłowych, komercyjnych i mieszkaniowych. Moc podstawowa jest stabilna i wydajna, zapewniając ciągłą pracę nawet przy dużych obciążeniach.
Agregat pracuje ze standardową częstotliwością 50Hz, która jest odpowiednia dla większości urządzeń elektrycznych na rynku.
Zasilany silnikiem SP344CC Doosan, łączy zaawansowaną technologię i wysoką jakość produkcji. Silnik znany jest z wysokiego momentu obrotowego, oszczędności paliwa i niskiej emisji spalin.
Pracując z prędkością 1500 obr./min, zapewnia płynne i stałe zasilanie, minimalizując zużycie elementów silnika.
| Parametr | Moc podstawowa | Moc awaryjna |
|---|---|---|
| Moc znamionowa (kVA) | 80 | 88 |
| Moc znamionowa (kW) | 64 | 70 |
| Częstotliwość (Hz) | 50 | |
| Model silnika | SP344CC | |
| Prędkość obrotowa silnika (RPM) | 1500 | |
| Faza | 3 | |
| Współczynnik mocy | 0.8 | |
| System sterowania | Cyfrowy | |
| Napięcie znamionowe (V) | 400/230 (zgodnie z wymaganiami klienta) | |
| Pojemność zbiornika paliwa Czas pracy | ≥ 8h @ 75% obciążenia | |
PRP (Moc podstawowa): Dostępna przez nieograniczoną liczbę godzin rocznie w zastosowaniach ze zmiennym obciążeniem, zgodnie z GB/T2820-97. Dostępna jest 10% zdolność przeciążeniowa przez 1 godzinę w ciągu 12 godzin pracy.
ESP (Moc awaryjna): Dotyczy zasilania awaryjnego na czas przerwy w zasilaniu sieciowym. Brak możliwości przeciążenia, pracy równoległej z siecią lub pracy w trybie negocjowanego wyłączenia przy tym ratingu.
| Model | BDO88 (typ otwarty) | BDO88S (typ cichy) |
|---|---|---|
| Długość (L) mm | 2000 | 2500 |
| Szerokość (W) mm | 710 | 930 |
| Wysokość (H) mm | 1320 | 1200 |
| Pojemność zbiornika (L) | 147 | 147 |
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Model i producent silnika | SP344CC (DOOSAN) |
| Typ silnika | 4-suwowy, rzędowy 4-cylindrowy, chłodzony wodą, z bezpośrednim wtryskiem Common Rail |
| Średnica x Skok | 98 × 113 mm |
| Pojemność skokowa | 3.4 litra |
| Stopień sprężania | 16.8:1 |
| Kierunek obrotów | Przeciwnie do ruchu wskazówek zegara, patrząc od koła zamachowego |
| Kolejność zapłonu | 1 - 3 - 4 - 2 |
| Masa na sucho | 365 kg (sam silnik) |
| Wymiary (DxSxW) | 800 × 683 × 975 mm |
| Prędkość biegu jałowego | 800 ±15 obr./min |
| Regulacja regulatora | ≤ 5 % |
| Maksymalna dopuszczalna wysokość n.p.m. | 2500 m (bez obniżenia mocy) |
| Moment bezwładności | 0.804 kg*m² |
| Obudowa koła zamachowego | SAE J617 #3 |
| Koło zamachowe | SAE J620 11.5" |
| Liczba zębów na wieńcu koła zamachowego | 125 |
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Marka alternatora | BOBIG |
| Producent alternatora | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO.,LTD |
| Model alternatora | BW-224G |
| Moc znamionowa alternatora | 64kW/80kVA |
| Napięcie znamionowe (V) | 230V/400V |
| Częstotliwość znamionowa | 50Hz |
| Typ połączenia | 3 fazy i 4 przewody |
| Liczba łożysk | 1 |
| Stopień ochrony | IP23 |
| Wysokość n.p.m. | ≤1000m |
| Typ wzbudzenia | Bezszczotkowy, samowzbudny, automatyczna regulacja napięcia AVR, 100% miedzi |
| Klasa izolacji | Klasa H |
| Współczynnik wpływu telefonu (TIF) | ≤50 |
| THF | ≤2% |
| Regulacja napięcia, stan ustalony | ≤±1% |
| Napięcie w stanie przejściowym | ≤-15%~+20% |
Nasz agregat jest zgodny z wieloma normami międzynarodowymi i krajowymi, w tym ISO 8528-5:2018, GB/T2820.5-2009 i CE. Te certyfikaty gwarantują jakość, bezpieczeństwo i niezawodność produktu.
Może efektywnie pracować w zakresie temperatur otoczenia od +5°C do +40°C.
Agregat nadaje się do użytku na wysokościach do 1000 m n.p.m. Jeśli warunki środowiskowe są inne, nasz zespół sprzedaży jest gotowy do pomocy w dostosowaniu rozwiązań.
Obsługujemy usługi dostosowywania i OEM z rysunkami projektowymi.
Wszystkie jednostki są wyposażone w oryginalne zasilacze i standardowy kontroler DSE 6120. (Silnik, generator i kontroler są opcjonalne)
Pakowanie w skrzynię ze sklejki. Dostawa w ciągu 10-15 dni roboczych od otrzymania depozytu klienta.
Jesteśmy producentem maszyn elektrycznych, łączącym badania technologiczne, produkcję i sprzedaż. Całkowita powierzchnia fabryki wynosi 10 000 metrów kwadratowych, w tym 1 000 mkw. powierzchni budowlanej, zatrudniamy 160 pracowników, w tym 20 techników.
Nasze główne produkty obejmują generatory benzynowe, generatory Diesla 5-2000 kVA, generatory gazowe, pompy itp. Dzięki naszej zaawansowanej technice i urządzeniom, bogatemu doświadczeniu, niezawodnej jakości, troskliwej obsłudze i dobrej pracy zespołowej zdobyliśmy doskonałą reputację na światowym rynku.
Przestrzegając idei "Jakość, Kreacja, Obsługa i Rozwój", stale dążymy do aktualizacji technologii, poprawy jakości i zapewnienia lepszej obsługi. Posiadamy również szereg zaawansowanych urządzeń do testowania naszych produktów, takich jak system CAD, automatyczne urządzenia do montażu, nawijania i wkładania, system zanurzania próżniowego i cyfrowe urządzenia testujące.
Zawsze ściśle kontrolujemy jakość produktów, a nasza firma uzyskała certyfikat systemu jakości ISO9000.
Produkty BOBIG objęte są gwarancją na okres jednego roku lub 1000 godzin, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej, od daty opuszczenia fabryki. W okresie gwarancyjnym zapewniamy bezpłatne, łatwo uszkadzalne części zamienne, spowodowane naszą jakością produkcji lub surowcem. Po wygaśnięciu gwarancji zapewniamy konserwację części zamiennych za opłatą.
Ten agregat prądotwórczy Diesla jest idealny do różnych zastosowań:
Oferujemy kompleksową gwarancję na nasze agregaty prądotwórcze Diesla. Nasz profesjonalny zespół obsługi posprzedażnej jest dostępny 24/7, aby zapewnić wsparcie techniczne, konserwację i usługi naprawcze, zapewniając spokój ducha.
Nasze MOQ to tylko 1 zestaw. Metoda płatności zazwyczaj to 30% T/T jako depozyt, 70% saldo T/T przed dostawą. Lub 100% L/C, ubezpieczenie handlowe, PayPal, Western Union. Okres dostawy zazwyczaj wynosi 10-15 dni roboczych po otrzymaniu depozytu od klienta.
Port Fuzhou, prowincja Fujian lub na życzenie klienta.
Możemy dostarczyć klientom regularne filtry powietrza, filtry wody, filtry paliwa, filtry oleju silnikowego do samodzielnej konserwacji.
Tak, możemy zaoferować części w dowolnym momencie, nieograniczone czasem gwarancji. Zazwyczaj części mogą być wysłane w ciągu 3-5 dni.
Tak, można je dostosować do Twoich potrzeb.
Zapraszamy wszystkich do przyłączenia się do nas i dystrybucji produktów na całym świecie. Możemy wystawić certyfikaty autoryzacji i podpisać z Tobą odpowiednią umowę.