| Informacje ogólne | Pierwsza moc | Moc w stanie gotowości |
|---|---|---|
| Moc znamionowa (kVA) | 20 | 22 |
| Poziom mocy nominalnej (kW) | 16 | 18 |
| Częstotliwość (Hz) | 50 | |
| Model silnika | QC490D | |
| Prędkość silnika (obrotów na minutę) | 1500 | |
| Faza | 3 | |
| PF | 0.8 | |
| System sterowania | Cyfrowe | |
| Nomienne napięcie (V) | 400/230 | |
| Pojemność zbiornika paliwa czas pracy | ≥ 8h @ 75% obciążenia | |
| Wymiary i waga | Otwarty typ BQ22 | Bezgłośny typ BQ22S |
|---|---|---|
| Długość (L) mm | 1350 | 1950 |
| Szerokość (W) mm | 610 | 850 |
| Wysokość (H) mm | 1100 | 1050 |
| Pojemność zbiornika (L) | 37 | 37 |
| Model silnika i producent | QC490D ((QUANCHAI)) |
|---|---|
| Model | QC490D |
| Bore*Stroke ((mm) | 90×105 |
| Całkowite przesiedlenie | 2.672 |
| Moc znamionowa ((kw) | 21 25 |
| Pojemność w stanie gotowości ((kw) | 24 -- 28 |
| Prędkość znamionowa ((r/min) | 1500. 1800. |
| Moc znamionowa zestawów generatorów (kva) | 21 25 |
| Pojemność w stanie gotowości dla zestawów generatorów (kva) | 24 -- 28 |
| Moc znamionowa zestawów generatorów ((kw) | 16.8 20 |
| Moc w stanie gotowości dla zestawów generatorów (kw) | Dziewiętnaście.5 |
| Stabilna prędkość sterowania w % | ≤ 5 |
| Maksymalna prędkość bez obciążenia ((r/min) | 1575 |
| Min. prędkość bez obciążenia ((r/min) | 800 |
| Specyficzne zużycie paliwa przy maksymalnej prędkości (g/kW*h) | ≤ 243 |
| Masa netto (kg) | 230 |
| Wymiar ((L*W*H) (mm) | 775×590×690 (Bez filtra powietrza i chłodnicy) |
| Rotacja (patrzona z koła przenośnego) | Wyniki badań |
| Wielkość domu koła | SAE4# SAE3# |
| Wielkość domu koła | SAE7.5′′SAE10′′SAE11.5′′ |
| Liczba zębów koła lotniczego | 120 |
| Marka alternatora | BOBIG |
|---|---|
| Producent alternatora | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Model alternatora | BW-184ES |
| Moc znamionowa alternatora | 16kw/20kva |
| Nomienne napięcie (V) | 230v/400v |
| Częstotliwość nominalna | 50 Hz |
| Typ połączenia | 3 fazy i 4 W |
| Liczba łożysk | 1 |
| Stopień ochrony | IP23 |
| Wysokość | ≤ 1000 m |
| Rodzaj podniecacza | Bez szczotki, samodzielne podniecenie, automatyczne regulacje napięcia AVR, 100% miedzi |
| Klasa izolacji | Klasa H |
| Wskaźnik wpływu telefonów (TIF) | ≤ 50 |
| THF | ≤ 2% |
| Regulacja napięcia, stan stacjonarny | ≤ ± 1% |
| napięcie w stanie przejściowym | ≤ -15%+20% |