| Specyfikacja | Pierwsza moc | Moc w stanie gotowości |
|---|---|---|
| Moc znamionowa (kVA) | 125 | 138 |
| Poziom mocy nominalnej (kW) | 100 | 110 |
| Częstotliwość (Hz) | 50 | |
| Model silnika | LR6A3L-D | |
| Prędkość silnika (obrotów na minutę) | 1500 | |
| Faza | 3 | |
| PF | 0.8 | |
| System sterowania | Cyfrowe | |
| Nomienne napięcie (V) | 400/230 (według wymagań klienta) | |
| Pojemność zbiornika paliwa Czas eksploatacji | ≥ 8h @ 75% obciążenia | |
| Model | BYT138 (typu otwartego) | BYT138S (typ cichy) |
|---|---|---|
| Długość (L) mm | 2350 | 2950 |
| Szerokość (W) mm | 800 | 1040 |
| Wysokość (H) mm | 1580 | 1480 |
| Pojemność zbiornika (L) | 230 | 230 |
| Model i producent silnika | LR6A3L-D (YTO) |
| Liczba butli | 6 |
| Układ cylindru | W linii |
| Cykl | 4-takt, zapłon kompresyjny |
| Metoda aspiracji powietrza | Z turbodoładowaniem z chłodnikiem powietrza-powietrze |
| Środek chłodzący | Płynne |
| Nudzony | 105 mm |
| Udar mózgu | 125 mm |
| Współczynnik kompresji | 17.0:1 |
| Pojemność kwadratowa | 6.49 l |
| Ciężar silnika na sucho | 665 kg |
| Rozmiar (L*W*H) | 1081*1456*708 |
| Kierunek obrotu | W kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara |
| Sterowana prędkość silnika | 1500 |
| Rozkaz strzelania. | 1-3-4-2 (1 cyl najdalej od koła lotniczego) |
| Moc w stanie gotowości | 122 |
| Elektrownia adaptacyjna (kW) | 110 |
| Stabilność prędkości w stanie stałym przy stałym obciążeniu | 3% |
| Marka alternatora | BOBIG |
| Producent alternatora | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Model alternatora | BW-274D |
| Moc znamionowa alternatora | 100 kW/125kva |
| Nomienne napięcie (V) | 230v/400v |
| Częstotliwość nominalna | 50 Hz |
| Typ połączenia | 3 fazy i 4 W |
| Liczba łożysk | 1 |
| Stopień ochrony | IP23 |
| Wysokość | ≤ 1000 m |
| Rodzaj podniecacza | Bez szczotki, samodzielne podniecenie, automatyczne regulacje napięcia AVR, 100% miedzi |
| Klasa izolacji | Klasa H |
| Wskaźnik wpływu telefonów (TIF) | ≤ 50 |
| THF | ≤ 2% |
| Regulacja napięcia, stan stacjonarny | ≤ ± 1% |
| Specyficzne zużycie paliwa | ≤ 202 g / kw.h |
| napięcie w stanie przejściowym | ≤-15%~+20% |