Wysokiej wydajności silnik wysokoprężny, zaprojektowany do niezawodnego zasilania w stanie gotowości.co czyni go idealnym rozwiązaniem dla zastosowań wymagających niskich poziomów hałasu bez uszczerbku dla mocy i trwałości.
| Specyfikacja | Pierwsza moc | Moc w stanie gotowości |
|---|---|---|
| Moc znamionowa (kVA) | 125 | 138 |
| Poziom mocy nominalnej (kW) | 100 | 110 |
| Częstotliwość (Hz) | 50 | |
| Model silnika | LR4M3L-D88 | |
| Prędkość silnika (obrotów na minutę) | 1500 | |
| Faza | 3 | |
| Współczynnik mocy (PF) | 0.8 | |
| System sterowania | Cyfrowe | |
| Nomienne napięcie (V) | 400/230 | |
| Pojemność zbiornika paliwa Czas eksploatacji | ≥ 8h @ 75% obciążenia | |
PRP Prime Power:Dostępne przez nieograniczoną liczbę godzin rocznie w zastosowaniach o zmiennym obciążeniu, zgodnie z GB/T2820-97.Możliwość przeciążenia o 10% jest dostępna przez okres 1 godziny w ciągu 12 godzin pracy..
Wyposażenie ESP w stanie gotowości:Stosuje się do zasilania awaryjnego w czasie przerwy w dostawie prądu.
| Model | BYT138 (typu otwartego) | BYT138S (typ cichy) |
|---|---|---|
| Długość (L) mm | 2350 | 2750 |
| Szerokość (W) mm | 800 | 1040 |
| Wysokość (H) mm | 1580 | 1400 |
| Pojemność zbiornika (L) | 230 | 230 |
| Model i producent silnika | LR4M3L-D88 (YTO) |
| Liczba butli | 4 |
| Układ cylindru | W linii |
| Cykl | 4-takt, zapłon kompresyjny |
| Metoda aspiracji powietrza | Turbodoładowany z chłodnikiem |
| Środek chłodzący | Płynne |
| Nudzony | 110 mm |
| Udar mózgu | 125 mm |
| Współczynnik kompresji | 17.0:1 |
| Pojemność kwadratowa | 40,75 l |
| Ciężar silnika na sucho | 450 kg |
| Rozmiar (L*W*H) | 986*1146*713 |
| Kierunek obrotu | W kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara |
| Sterowana prędkość silnika | 1500 |
| Rozkaz strzelania. | 1-3-4-2 (1 cyl najdalej od koła lotniczego) |
| Stabilność prędkości w stanie stałym przy stałym obciążeniu | 3% |
| Marka alternatora | BOBIG |
| Producent alternatora | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Model alternatora | BW-274D |
| Moc znamionowa alternatora | 100 kW/125 kVA |
| Nomienne napięcie (V) | 230 V/400 V |
| Częstotliwość nominalna | 50 Hz |
| Typ połączenia | 3 fazy i 4 drut |
| Liczba łożysk | 1 |
| Stopień ochrony | IP23 |
| Wysokość | ≤ 1000 m |
| Rodzaj podniecacza | Bez szczotki, samodzielne podniecenie, automatyczne regulacje napięcia AVR, 100% miedzi |
| Klasa izolacji | Klasa H |
| Wskaźnik wpływu telefonów (TIF) | ≤ 50 |
| THF | ≤ 2% |
| Regulacja napięcia, stan stacjonarny | ≤ ± 1% |
| Specyficzne zużycie paliwa | ≤ 202g/kW.h |
| napięcie w stanie przejściowym | ≤-15%~+20% |
| Silnik | Alternator | System paliwowy | Zestaw generujący |
|---|---|---|---|
| Podgrzewacz płaszcza wodnego | Ekscytacja PMG | Zbiornik bazowy 12/24 godzin | Deepsea, ComAp, Smartgen itp. |
| Olej przedgrzewacz | Ogrzewacz pomieszczeń | Zbiornik paliwa | Przyczepa |
| Pompa ręczna oleju | Pomiar temperatury uzwojenia | Zewnętrzny zbiornik paliwa | Narzędzia z maszyną |
| Automatyczne podawanie paliwa | |||
| Przełącznik pomiędzy zbiornikiem zewnętrznym a zbiornikiem bazowym (trójstronny zawór) |