| Informacje ogólne | Moc podstawowa | Moc awaryjna |
|---|---|---|
| Moc znamionowa (kVA) | 15 | 17 |
| Moc znamionowa (kW) | 12 | 13 |
| Częstotliwość (Hz) | 50 | |
| Model silnika | N485D | |
| Prędkość obrotowa silnika (RPM) | 1500 | |
| Faza | 3 | |
| Współczynnik mocy | 0.8 | |
| System sterowania | Cyfrowy | |
| Napięcie znamionowe (V) | 400/230 (według wymagań klienta) | |
| Pojemność zbiornika paliwa Czas pracy | ≥ 8h @ 75% obciążenia | |
| Model | BQ17 (Typ otwarty) | BQ17S (Typ cichy) |
|---|---|---|
| Długość (L) mm | 1350 | 1950 |
| Szerokość (W) mm | 610 | 850 |
| Wysokość (H) mm | 1100 | 1050 |
| Pojemność zbiornika (L) | 28 | 28 |
| Model i producent silnika | N485D(QUANCHAI) | |
|---|---|---|
| Model | N485D | |
| Średnica x skok (mm) | 85×95 | |
| Całkowita pojemność skokowa (L) | 2.156 | |
| Moc znamionowa (kW) | 15.5 | 18 |
| Moc awaryjna (kW) | 17 | 20 |
| Prędkość znamionowa (obr./min) | 1500 | 1800 |
| Moc znamionowa dla zespołów prądotwórczych (kVA) | 15.5 | 18 |
| Moc awaryjna dla zespołów prądotwórczych (kVA) | 17 | 20 |
| Moc znamionowa dla zespołów prądotwórczych (kW) | 12.5 | 14.5 |
| Moc awaryjna dla zespołów prądotwórczych (kW) | 13.5 | 16 |
| Współczynnik regulacji prędkości obrotowej na biegu jałowym % | ≤5 | |
| Maksymalna prędkość obrotowa bez obciążenia (obr./min) | 1575 | |
| Minimalna prędkość obrotowa bez obciążenia (obr./min) | 800 | |
| Szczególne zużycie paliwa przy maksymalnej prędkości obrotowej (g/kW*h) | ≤265 | |
| Masa netto (kg) | 205 | |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm) | 773×545×660 (BEZ FILTRA POWIETRZA I CHŁODNICY) | |
| Obrót (widziany od strony koła zamachowego) | PRZECIWNY DO RUCHU WSKAZÓWEK ZEGARA | |
| Rozmiar obudowy koła zamachowego | SAE4# | |
| Rozmiar obudowy koła zamachowego | SAE7.5″ | |
| Liczba zębów koła zamachowego | 109 | |
| Marka alternatora | BOBIG |
|---|---|
| Producent alternatora | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO.,LTD |
| Model alternatora | BW-164D |
| Moc znamionowa alternatora | 12kW/15kVA |
| Napięcie znamionowe (V) | 230V/400V |
| Częstotliwość znamionowa | 50Hz |
| Typ połączenia | 3 fazy i 4 przewody |
| Liczba łożysk | 1 |
| Klasa ochrony | IP23 |
| Wysokość n.p.m. | ≤1000m |
| Typ wzbudzenia | Bezszczotkowy, samowzbudny, automatyczna regulacja napięcia AVR, 100% miedzi |
| Klasa izolacji | Klasa H |
| Współczynnik wpływu telefonu (TIF) | ≤50 |
| THF | ≤2% |
| Regulacja napięcia, stan ustalony | ≤±1% |
| Napięcie przejściowe | ≤-15%~+20% |