| Specyfikacja | Moc podstawowa | Moc awaryjna |
|---|---|---|
| Moc znamionowa (kVA) | 113 | 124 |
| Moc znamionowa (kW) | 90 | 99 |
| Częstotliwość (Hz) | 50 | |
| Model silnika | LR4M3L-DA | |
| Prędkość obrotowa silnika (RPM) | 1500 | |
| Faza | 3 | |
| Współczynnik mocy (PF) | 0.8 | |
| System sterowania | Cyfrowy | |
| Napięcie znamionowe (V) | 400/230 | |
| Pojemność zbiornika paliwa Czas pracy | ≥ 8h @ 75% obciążenia | |
| Model | BYT124 | BYT124S (Typ Silent) |
|---|---|---|
| Długość (L) mm | 2350 | 2750 |
| Szerokość (W) mm | 800 | 1040 |
| Wysokość (H) mm | 1500 | 1480 |
| Pojemność zbiornika (L) | 207 | 207 |
| Model i producent silnika | LR4M3L-DA (YTO) |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Układ cylindrów | Rzędowy |
| Cykl | 4-suwowy, samoczynny zapłon |
| Metoda zasysania powietrza | Turbodoładowany z chłodnicą międzystopniową |
| Czynnik chłodzący | Ciecz |
| Średnica cylindra | 110 mm |
| Skok tłoka | 125 mm |
| Stopień sprężania | 17.0:1 |
| Pojemność skokowa | 4.75 L |
| Masa suchego silnika | 500 kg |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.) | 986×1146×713 mm |
| Kierunek obrotów | Przeciwnie do ruchu wskazówek zegara, patrząc na koło zamachowe |
| Sterowana prędkość obrotowa silnika | 1500 obr./min |
| Kolejność zapłonu | 1-3-4-2 (1. cylinder najdalej od koła zamachowego) |
| Moc awaryjna | 117 kW |
| Adaptacyjna moc stacji (kW) | 105 kW |
| Stabilność prędkości w stanie ustalonym przy stałym obciążeniu | 5% |
| Marka alternatora | BOBIG |
| Producent alternatora | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO.,LTD |
| Model alternatora | BW-274D |
| Moc znamionowa alternatora | 90kW/113kVA |
| Napięcie znamionowe (V) | 230V/400V |
| Częstotliwość znamionowa | 50Hz |
| Typ połączenia | 3 fazy i 4 przewody |
| Liczba łożysk | 1 |
| Stopień ochrony | IP23 |
| Wysokość n.p.m. | ≤1000m |
| Typ wzbudzenia | Bezszczotkowy, samowzbudny, automatyczna regulacja napięcia AVR, 100% miedzi |
| Klasa izolacji | Klasa H |
| Współczynnik wpływu telefonu (TIF) | ≤50 |
| THF | ≤2% |
| Regulacja napięcia, stan ustalony | ≤±1% |
| Zużycie paliwa | ≤ 202g/kW·h |
| Napięcie przejściowe | ≤-15%~+20% |