Nasze YTOWymagania w zakresie bezpieczeństwaDiesel Generator to wydajny, ciężki zestaw generatorów napędowych zaprojektowany do niezawodnego zasilania i gotowości.Ta jednostka o mocy 24 kW jest otoczona solidnym dźwiękoszczelnym baldachimem, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla zastosowań wymagających niskiej hałasu bez uszczerbku dla mocy i trwałości.i awaryjne wykorzystanie zapasowe.
| Informacje ogólne | Pierwsza moc | Moc w stanie gotowości |
|---|---|---|
| Moc znamionowa (kVA) | 30 | 33 |
| Poziom mocy nominalnej (kW) | 24 | 26 |
| Częstotliwość (Hz) | 50 | |
| Model silnika | Wymagania w zakresie bezpieczeństwa | |
| Prędkość silnika (obrotów na minutę) | 1500 | |
| Faza | 3 | |
| PF | 0.8 | |
| System sterowania | Cyfrowe | |
| Nomienne napięcie (V) | 400/230 | |
| Pojemność zbiornika paliwa Czas eksploatacji | ≥ 8h @ 75% obciążenia | |
| Model | BYT33 (typu otwartego) | BYT33S (typ cichy) |
|---|---|---|
| Długość (L) mm | 1400 | 2200 |
| Szerokość (W) mm | 610 | 970 |
| Wysokość (H) mm | 1300 | 1200 |
| Pojemność zbiornika (L) | 55 | 55 |
| Model i producent silnika | YTN4040-23N (YTO) |
| Liczba butli | 4 |
| Układ cylindru | W linii |
| Cykl | 4-takt, zapłon kompresyjny |
| Metoda aspiracji powietrza | Natura wdycha powietrze |
| Środek chłodzący | Płynne |
| Nudzony | 98 mm |
| Udar mózgu | 120 mm |
| Współczynnik kompresji | 17.5:1 |
| Pojemność kwadratowa | 30,62 l |
| Ciężar silnika na sucho | 300 kg |
| Rozmiar (L*W*H) | 906*550*841 |
| Kierunek obrotu | W kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara |
| Sterowana prędkość silnika | 1500 |
| Rozkaz strzelania. | 1-3-4-2 (1 cyl najdalej od koła lotniczego) |
| Moc w stanie gotowości | 30 |
| Elektrownia adaptacyjna (kw) | 27 |
| Stabilność prędkości w stanie stałym przy stałym obciążeniu | 5% |
| Marka alternatora | BOBIG |
| Producent alternatora | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Model alternatora | BW-184G |
| Moc znamionowa alternatora | 24kw/30kva |
| Nomienne napięcie (V) | 230v/400v |
| Częstotliwość nominalna | 50 Hz |
| Typ połączenia | 3 fazy i 4 W |
| Liczba łożysk | 1 |
| Stopień ochrony | IP23 |
| Wysokość | ≤ 1000 m |
| Rodzaj podniecacza | Bez szczotki, samodzielne podniecenie, automatyczne regulacje napięcia AVR, 100% miedzi |
| Klasa izolacji | Klasa H |
| Wskaźnik wpływu telefonów (TIF) | ≤ 50 |
| THF | ≤ 2% |
| Regulacja napięcia, stan stacjonarny | ≤ ± 1% |
| Specyficzne zużycie paliwa | ≤ 210 g / kw.h |
| napięcie w stanie przejściowym | ≤-15%~+20% |
Automatyczne uruchomienie i automatyczny moduł sterowania awarią sieci (frekwencja alternatora i czujnik prędkości puszki)
| Silnik | Alternator | System paliwowy | Zestaw generujący |
|---|---|---|---|
| Podgrzewacz płaszcza wodnego | Ekscytacja PMG | Zbiornik bazowy 12 / 24 godzin | Deepsea, ComAp, Smartgen itp. |
| Olej przedgrzewacz | Ogrzewacz pomieszczeń | Zbiornik paliwa | Przyczepa |
| Pompa ręczna oleju | Pomiar temperatury uzwojenia | Zewnętrzny zbiornik paliwa | Narzędzia z maszyną |
| Automatyczne podawanie paliwa | |||
| Przełącznik pomiędzy zbiornikiem zewnętrznym a zbiornikiem bazowym (trójstronny zawór) |