| Informacje ogólne | Pierwsza moc | Moc w stanie gotowości |
|---|---|---|
| Moc znamionowa (kVA) | 45 | 50 |
| Poziom mocy nominalnej (kW) | 36 | 40 |
| Częstotliwość (Hz) | 50 | |
| Model silnika | Y4102ZD | |
| Prędkość silnika (obrotów na minutę) | 1500 | |
| Faza | 3 | |
| PF | 0.8 | |
| System sterowania | Cyfrowe | |
| Nomienne napięcie (V) | 400/230 | |
| Pojemność zbiornika paliwa Czas eksploatacji | ≥ 8h @ 75% obciążenia | |
| Model | BY50 (typu otwartego) | BY50S (typ bezgłosny) |
|---|---|---|
| Długość (L) mm | 1800 | 2350 |
| Szerokość (W) mm | 710 | 880 |
| Wysokość (H) mm | 1170 | 1150 |
| Pojemność zbiornika (L) | 83 | 83 |
| Model i producent silnika | Y4102ZD (YANGDONG) |
| Liczba butli | 4 |
| Rodzaj wstrzyknięcia | Bezpośrednie |
| Dążenie | Naturalne |
| Konfiguracja | Pionowa |
| Nudzony | 102 mm |
| Udar mózgu | 118 mm |
| Współczynnik kompresji | 18 |
| Przesunięcie | 30,86 l |
| Ciężar silnika na sucho | 408 kg |
| Rozmiar (L*W*H) | 867*616*722 |
| Interfejs muszli koła | SAE3 |
| Sterowana prędkość silnika | 1500 |
| Nieprzerwana moc bez wentylatorów | 40 |
| Moc w stanie gotowości | 44 |
| Marka alternatora | BOBIG |
| Producent alternatora | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Model alternatora | BW-224C |
| Moc znamionowa alternatora | 36 kW/45kva |
| Nomienne napięcie (V) | 230v/400v |
| Częstotliwość nominalna | 50 Hz |
| Typ połączenia | 3 fazy i 4 W |
| Liczba łożysk | 1 |
| Stopień ochrony | IP23 |
| Wysokość | ≤ 1000 m |
| Rodzaj podniecacza | Bez szczotki, samodzielne podniecenie, automatyczne regulacje napięcia AVR, 100% miedzi |
| Klasa izolacji | Klasa H |
| Wskaźnik wpływu telefonów (TIF) | ≤ 50 |
| THF | ≤ 2% |
| Regulacja napięcia, stan stacjonarny | ≤ ± 1% |
| napięcie w stanie przejściowym | ≤-15%~+20% |
| Silnik | Alternator | System paliwowy | Zestaw generujący |
|---|---|---|---|
| Podgrzewacz płaszcza wodnego | Ekscytacja PMG | Zbiornik bazowy 12 / 24 godzin | Deepsea, ComAp, Smartgen itp. |
| Olej przedgrzewacz | Ogrzewacz pomieszczeń | Zbiornik paliwa | Przyczepa |
| Pompa ręczna oleju | Pomiar temperatury uzwojenia | Zewnętrzny zbiornik paliwa | Narzędzia z maszyną |
| Automatyczne podawanie paliwa | |||
| Przełącznik pomiędzy zbiornikiem zewnętrznym a zbiornikiem bazowym (trójstronny zawór) |