| Informacje ogólne | Pierwsza moc | Moc w stanie gotowości |
|---|---|---|
| Moc znamionowa (kVA) | 20 | 22 |
| Poziom mocy nominalnej (kW) | 16 | 18 |
| Częstotliwość (Hz) | 50 | |
| Model silnika | YND490D | |
| Prędkość silnika (obrotów na minutę) | 1500 | |
| Faza | 3 | |
| PF | 0.8 | |
| System sterowania | Cyfrowe | |
| Nomienne napięcie (V) | 400/230 | |
| Pojemność zbiornika paliwa Czas eksploatacji | ≥ 8h @ 75% obciążenia | |
| Model | BY22 (typu otwartego) | BY22S (typ bezgłębny) |
|---|---|---|
| Długość (L) mm | 1350 | 1900 |
| Szerokość (W) mm | 610 | 850 |
| Wysokość (H) mm | 1160 | 1050 |
| Pojemność zbiornika (L) | 37 | 37 |
| Model i producent silnika | YND490D (YANGDONG) |
| Liczba butli | 4 |
| Rodzaj wstrzyknięcia | Bezpośrednie |
| Dążenie | Naturalne |
| Konfiguracja | Pionowa |
| Nudzony | 90 mm |
| Udar mózgu | 95 mm |
| Współczynnik kompresji | 18 |
| Przesunięcie | 2.417 L |
| Ciężar silnika na sucho | 200 kg |
| Wymiar (L × W × H) | 820×590×638 |
| Interfejs muszli koła | SAE4 |
| Sterowana prędkość silnika | 1500 |
| Nieprzerwana moc bez wentylatorów | 20 |
| Moc w stanie gotowości | 22 |
| Liczba zębów koła lotniczego | 115 |
| Marka alternatora | BOBIG |
| Producent alternatora | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Model alternatora | BW-184ES |
| Moc znamionowa alternatora | 16 kW/20 kVA |
| Nomienne napięcie (V) | 230 V/400 V |
| Częstotliwość nominalna | 50 Hz |
| Typ połączenia | 3 fazy i 4 W |
| Liczba łożysk | 1 |
| Stopień ochrony | IP23 |
| Wysokość | ≤ 1000 m |
| Rodzaj podniecacza | Bez szczotki, samodzielne podniecenie, automatyczne regulacje napięcia AVR, 100% miedzi |
| Klasa izolacji | Klasa H |
| Wskaźnik wpływu telefonów (TIF) | ≤ 50 |
| THF | ≤ 2% |
| Regulacja napięcia, stan stacjonarny | ≤ ± 1% |
| napięcie w stanie przejściowym | ≤ -15%+20% |