| Specyfikacja | Pierwsza moc | Moc w stanie gotowości |
|---|---|---|
| Moc znamionowa (kVA) | 13 | 14 |
| Poziom mocy nominalnej (kW) | 10 | 11 |
| Częstotliwość (Hz) | 50 | |
| Model silnika | YD385D | |
| Prędkość silnika (obrotów na minutę) | 1500 | |
| Faza | 3 | |
| PF | 0.8 | |
| System sterowania | Cyfrowe | |
| Nomienne napięcie (V) | 400/230 (według wymagań klienta) | |
| Pojemność zbiornika paliwa Czas eksploatacji | ≥ 8h @ 75% obciążenia | |
| Model | BY14 (typu otwartego) | BY14S (typ bezgłosny) |
|---|---|---|
| Długość (L) mm | 1150 | 1750 |
| Szerokość (W) mm | 610 | 850 |
| Wysokość (H) mm | 1100 | 1030 |
| Pojemność zbiornika (L) | 23 | 23 |
| Model i producent silnika | YD385D (YANGDONG) |
| Liczba butli | 3 |
| Rodzaj wstrzyknięcia | Bezpośrednie |
| Dążenie | Naturalne |
| Konfiguracja | Pionowa |
| Nudzony | 85 mm |
| Udar mózgu | 90 mm |
| Współczynnik kompresji | 18 |
| Przesunięcie | 1.532 l |
| Ciężar silnika na sucho | 175 kg |
| Wymiar (L × W × H) | 587 × 474 × 615 mm |
| Interfejs muszli koła | SAE4 |
| Sterowana prędkość silnika | 1500 obrotów na minutę |
| Nieprzerwana moc bez wentylatorów | 11 kW |
| Moc w stanie gotowości | 12 kW |
| Marka alternatora | BOBIG |
| Producent alternatora | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Model alternatora | BW-164C |
| Moc znamionowa alternatora | 10kW/13kVA |
| Nomienne napięcie (V) | 230 V/400 V |
| Częstotliwość nominalna | 50 Hz |
| Typ połączenia | 3 fazy i 4 drut |
| Liczba łożysk | 1 |
| Stopień ochrony | IP23 |
| Wysokość | ≤ 1000 m |
| Rodzaj podniecacza | Bez szczotki, samodzielne podniecenie, automatyczne regulacje napięcia AVR, 100% miedzi |
| Klasa izolacji | Klasa H |
| Wskaźnik wpływu telefonów (TIF) | ≤ 50 |
| THF | ≤ 2% |
| Regulacja napięcia, stan stacjonarny | ≤ ± 1% |
| napięcie w stanie przejściowym | ≤ -15%+20% |