| Specyfikacja | Pierwsza Moc | Zasilanie w trybie gotowości |
|---|---|---|
| Moc znamionowa (kVA) | 10 | 11 |
| Moc znamionowa (kW) | 8 | 9 |
| Częstotliwość (Hz) | 50 | |
| Model silnika | YD380D | |
| Prędkość obrotowa silnika (obr/min) | 1500 | |
| Faza | 3 | |
| PF | 0,8 | |
| System sterowania | Cyfrowy | |
| Napięcie znamionowe (V) | 400/230 (wg wymagań klienta) | |
| Czas pracy pojemności zbiornika paliwa | ≥ 8 godzin przy obciążeniu 75%. | |
| Model | BY11 (typ otwarty) | BY11S (typ cichy) |
|---|---|---|
| Długość (L) mm | 1150 | 1750 |
| Szerokość (szer.) mm | 610 | 850 |
| Wysokość (wys.) mm | 1100 | 1030 |
| Pojemność zbiornika (L) | 18 | 18 |
| Model i producent silnika | YD380D (YANGDONG) |
| Liczba cylindrów | 3 |
| Typ wtrysku | Bezpośredni |
| Konfiguracja | Pionowy |
| Dążenie | Naturalny |
| Układ chłodzenia | Chłodzony wodą |
| Nudziarz | 80 mm |
| Udar | 90 mm |
| Współczynnik kompresji | 18 |
| Przemieszczenie | 1,357 l |
| Masa suchego silnika | 165 kg |
| Wymiar (dł.*szer.*wys.) | 587*474*628 |
| Interfejs powłoki koła zamachowego | SAE4 |
| Regulowana prędkość silnika | 1500 |
| Ciągła moc bez wentylatorów | 10 |
| Zasilanie w trybie gotowości | 11 |
| Elektrownia adaptacyjna (kW) | 13 |
| Marka alternatora | BOBIG |
| Producent alternatorów | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO.,LTD |
| Model alternatora | BW-164B |
| Moc znamionowa alternatora | 8 kW/10 kW |
| Napięcie znamionowe (V) | 230 V/400 V |
| Częstotliwość znamionowa | 50 Hz |
| Typ połączenia | 3 fazy i 4 W |
| Liczba łożysk | 1 |
| Stopień ochrony | IP23 |
| Wysokość | ≤1000m |
| Typ wzbudnicy | Bezszczotkowy, samowzbudny, z automatyczną regulacją napięcia AVR, 100% miedzi |
| Klasa izolacji | klasa H |
| Współczynnik wpływu telefonu (TIF) | ≤50 |
| THF | ≤2% |
| Regulacja napięcia, stan ustalony | ≤±1% |
| Napięcie stanu przejściowego | ≤-15% ~ +20% |
| Silnik | Alternator | Układ paliwowy | Zestaw generujący |
|---|---|---|---|
| Podgrzewacz płaszcza wodnego | Wzbudzenie PMG | Zbiornik podstawowy 12/24 godziny | Kontroler Deepsea, ComAp, Smartgen itp |
| Podgrzewacz oleju | Grzejnik kosmiczny | Zabudowany zbiornik paliwa | Przyczepa |
| Ręczna pompa oleju | Pomiar temperatury uzwojenia | Zewnętrzny zbiornik paliwa | Narzędzia z maszyną |
| Automatyczne podawanie paliwa | |||
| Przełączanie między zbiornikiem zewnętrznym a zbiornikiem podstawowym (zawór trójdrogowy) |