| Specyfikacja | Pierwsza moc | Moc w stanie gotowości |
|---|---|---|
| Moc znamionowa (kVA) | 438 | 481 |
| Poziom mocy nominalnej (kW) | 350 | 385 |
| Częstotliwość (Hz) | 50 | |
| Model silnika | YM6S9LF-DA | |
| Prędkość silnika (obrotów na minutę) | 1500 | |
| Faza | 3 | |
| Współczynnik mocy (PF) | 0.8 | |
| System sterowania | Cyfrowe | |
| Nomienne napięcie (V) | 400/230 (wykonalne) | |
| Pojemność zbiornika paliwa | ≥ 8 godzin @ 75% obciążenia | |
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Model i producent silnika | YM6S9F-DA (YTO) |
| Liczba butli | 6 |
| Układ cylindru | W linii |
| Cykl | 4-takt, zapłon kompresyjny |
| Wciąganie powietrza | Turbodoładowany z chłodnikiem powietrza do powietrza |
| Środek chłodzący | Płynne |
| Nudzony | 126 mm |
| Udar mózgu | 155 mm |
| Współczynnik kompresji | 17.0:1 |
| Pojemność kwadratowa | 110,596 l |
| Ciężar silnika na sucho | 1100 kg |
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Marka alternatora | BOBIG |
| Producent | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Model alternatora | BW-354C |
| Moc nominalna | 350 kW/438 kVA |
| Napęd nominalny | 230 V/400 V |
| Stopień ochrony | IP23 |
| Klasa izolacji | Klasa H |
| Model | BYT481 (otwarte) | BYT481S (silny) |
|---|---|---|
| Długość w mm | 3600 | 4500 |
| Szerokość (mm) | 1500 | 1810 |
| Wysokość w mm | 2460 | 2360 |
| Pojemność zbiornika (L) | 805 | 805 |