16KW-22KW wodnoochłodzony generator wysokoprężny
Yangdong Diesel Generator Model 4M06G35/5 26kW 33kVA - Niezawodny generator energii dla środowisk przemysłowych i handlowych.Oferujemy różne konfiguracje zasilania, które mogą być dostosowane do Twoich potrzeb.
Proszę, nie wahaj się skontaktować z nami!

Specyfikacje techniczne
| Informacje ogólne | Pierwsza moc | Moc w stanie gotowości |
|---|
| Moc znamionowa (kVA) | 33 | 36 |
| Poziom mocy nominalnej (kW) | 26 | 29 |
| Częstotliwość (Hz) | 50 |
| Model silnika | 4M06G35/5 |
| Prędkość silnika (obrotów na minutę) | 1500 |
| Faza | 3 |
| PF | 0.8 |
| System sterowania | Cyfrowe |
| Nomienne napięcie (V) | 400/230 (według wymagań klienta) |
| Pojemność zbiornika paliwa Czas eksploatacji | ≥ 8h @ 75% obciążenia |
PRP- moc podstawowa jest dostępna przez nieograniczoną liczbę godzin rocznie w zastosowaniach o zmiennym obciążeniu, zgodnie z GB/T2820-97;Zdolność do przeciążenia o 10% jest dostępna przez okres 1 godziny w ciągu 12 godzin pracy.
ESP- Poziom mocy w stanie gotowości ma zastosowanie do zasilania awaryjnego w okresie przerwy w dostawie energii.możliwość działania w przypadku przerw równoległych lub negocjowanych jest dostępna przy tej klasyfikacji.

Wymiary i waga
| Model | BBDA36 | BBDA36S |
|---|
| Rodzaj | Otwarte | Cicho. |
| Długość (L) mm | 1550 | 2500 |
| Szerokość (W) mm | 750 | 930 |
| Wysokość (H) mm | 1210 | 1200 |
| Pojemność zbiornika (L) | 60 | 60 |
Specyfikacje silnika
| Model i producent silnika | 4M06G35/5 (BAUDOUIN) |
| Model silnika | 4M06G35/5 |
| Liczba cylindrów / zaworów | 4/8 |
| Układ butli | W kolejce |
| Wydrukowanie x Uderzenie (mm) | 89 × 92 |
| Przesunięcie (L) | 2.3 |
| Cykl termodynamiczny | Diesel 4-takt |
| Rozkaz strzelania. | 1-3-4-2 |
| Średnia prędkość tłoka (m/s) | 4.6 |
| BMEP @ ESP (Bar) | 11.47 |
| System chłodzenia | Płyn (woda + 50% środka przeciwzmrażającego) |
| System wtrysku | Bezpośrednie |
| System paliwowy | Pompy mechaniczne |
| Dążenie | Z napędem turbo |
| Współczynnik kompresji | 17.5: 1 |
| Obudowa koła lotniczego | SAE 3 |
| Koło przenośne | 11.5" |
| Rotacja widziana z koła | W kierunku przeciwnym do ruchu zegara |
| Dopuszczalny statyczny moment gięcia obudowy koła lotniczego | TBD |
| Liczba zębów na zębach obrotowych | 128 |
| Inercja koła przenośnego (kg•m2) | 0.47 |
| Inercja wału skrętowego (kg•m2) | 0.039 |
| Standardy emisji | N/A |
| Ogólne wymiary z chłodnią (L × W × H mm) | 1104 × 597 × 802 |
| Masa silnika na sucho bez chłodnicy (kg) | 247.2 |
| Masę silnika na sucho z grzejnikiem (kg) | 272 |
| Masa na mokro silnika z chłodnią (kg) | 292 |
Specyfikacje alternatora
| Marka alternatora | BOBIG |
| Producent alternatora | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Model alternatora | BW-184H |
| Moc znamionowa alternatora | 26kw/33kva |
| Nomienne napięcie (V) | 230v/400v |
| Częstotliwość nominalna | 50 Hz |
| Typ połączenia | 3 fazy i 4 W |
| Liczba łożysk | 1 |
| Stopień ochrony | IP23 |
| Wysokość | ≤ 1000 m |
| Rodzaj podniecacza | Bez szczotki, samodzielne podniecenie, automatyczne regulacje napięcia AVR, 100% miedzi |
| Klasa izolacji | Klasa H |
| Wskaźnik wpływu telefonów (TIF) | ≤ 50 |
| THF | ≤ 2% |
| Regulacja napięcia, stan stacjonarny | ≤ ± 1% |
| napięcie w stanie przejściowym | ≤ -15%+20% |
Profil przedsiębiorstwa
Założona w 2004 roku spółka Fujian Bobig Electric Machinery Co., Ltd. jest producentem maszyn elektrycznych specjalizującym się w badaniach technologicznych, produkcji i sprzedaży.000 metrów kwadratowych, w tym 1000m2 powierzchni budowy standardowej, mamy 160 pracowników, w tym 20 techników.
Nasze główne produkty obejmują generatory benzynowe chłodzone powietrzem, generatory wysokoprężne chłodzone powietrzem, zestawy spawalnicze i generujące chłodzone powietrzem oraz zestawy generatorów wysokoprężnych chłodzone wodą.Nasze małe, chłodzone powietrzem generatory bez szczotek oraz zestawy spawalnicze i generujące zyskały na rynku dobrą reputację ze względu na niezawodną jakość.
Trzymamy się zasady "Jakości, tworzenia, usługi i rozwoju", stale aktualizując technologię, poprawiając jakość i zapewniając lepszą usługę.Nasz zaawansowany sprzęt testowy obejmuje system CAD, automatyczne urządzenia do montażu i owijania, systemy zanurzania próżniowego i urządzenia do testowania cyfrowego.
Utrzymujemy ścisłą kontrolę jakości i uzyskaliśmy certyfikat systemu jakości ISO9000.


Usługi posprzedażowe
Jako wiodący chiński producent generatorów wysokoprężnych oferujemy kompleksowe usługi eksportowe, aby zaspokoić potrzeby światowego rynku:
- Produkcja na zamówienie
- Kontrola jakości
- Logistyka międzynarodowa
- Dokumentacja i certyfikacja
- Wsparcie handlowe
- Usługa posprzedażna
- Szkolenie klientów
- Wsparcie rynku
- Współpraca techniczna
Nasz doświadczony zespół zajmuje się całą logistyką, aby zapewnić terminową dostawę.Zapewniamy niezbędną dokumentację zgodną z wymogami handlu międzynarodowego i oferujemy wsparcie po sprzedaży, w tym pomoc techniczną i dostawę części zamiennych.
Częste pytania
P: Czy jest Pan producentem lub przedsiębiorstwem handlowym?
A: Jesteśmy profesjonalnym producentem z własną fabryką zlokalizowaną w Fujian w Chinach. Zapraszamy do odwiedzenia naszego zakładu i linii produkcyjnej, aby zobaczyć nasze procesy kontroli jakości z pierwszej ręki.
P: Jaka jest minimalna ilość zamówienia (MOQ)?
O: Nasz standardowy MOQ wynosi 1 zestaw. Jesteśmy elastyczni i możemy omówić zamówienia objętościowe dla większych projektów, aby zapewnić lepszą cenę.
P: Jaki jest czas dostawy po potwierdzeniu zamówienia?
Odpowiedź: Czas produkcji zależy od ilości i stanu zapasów. Zwykle 20-30 dni dla standardowych modeli. Po potwierdzeniu zamówienia udostępnimy dokładny harmonogram.
P: Jakie warunki płatności oferujecie?
A: Zazwyczaj akceptujemy T / T z 50% depozytu i 50% salda przed wysyłką.
P: Czy przed wysyłką przeprowadzacie inspekcję fabryczną?
Odpowiedź: Absolutnie. Każda jednostka jest przed wysyłką dokładnie testowana w naszej fabryce.