| Informacje ogólne | Pierwsza moc | Moc w stanie gotowości |
|---|---|---|
| Moc znamionowa (kVA) | 600 | 660 |
| Poziom mocy nominalnej (kW) | 480 | 528 |
| Częstotliwość (Hz) | 50 | |
| Model silnika | 6M33G660/5 | |
| Prędkość silnika (obrotów na minutę) | 1500 | |
| Faza | 3 | |
| PF | 0.8 | |
| System sterowania | Cyfrowe | |
| Nomienne napięcie (V) | 400/230 (wykonalne) | |
| Pojemność zbiornika paliwa Czas eksploatacji | ≥ 8h @ 75% obciążenia | |
| Model i producent silnika | 6M33G660/5 (BAUDOUIN) |
| Liczba cylindrów / zaworów | 6/24 |
| Układ butli | W kolejce |
| Wydrukowanie x Uderzenie (mm) | 150 x 185 |
| Przesunięcie (L) | 19.6 |
| Cykl termodynamiczny | Diesel 4-takt |
| System chłodzenia | Płyn (woda + 50% środka przeciwzmrażającego) |
| System wtrysku | Bezpośrednie |
| Dążenie | Turbodoładowany i podchłodzony |
| Współczynnik kompresji | 15:1 |
| Marka alternatora | BOBIG |
| Producent | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Model alternatora | BW-354D |
| Moc nominalna | 480 kW/600 kVA |
| Napęd nominalny | 230 V/400 V |
| Częstotliwość nominalna | 50 Hz |
| Typ połączenia | 3 fazy i 4 W |
| Stopień ochrony | IP23 |
| Klasa izolacji | Klasa H |
| Model | BBDA660 (typu otwartego) | BBDA660S (typ cichy) |
|---|---|---|
| Długość w mm | 4300 | 5000 |
| Szerokość (mm) | 1600 | 1800 |
| Wysokość w mm | 2250 | 2400 |
| Pojemność zbiornika (L) | 1104 | 1104 |