| Informacje ogólne | Pierwsza moc | Moc w stanie gotowości |
|---|---|---|
| Moc znamionowa (kVA) | 1250 | 1375 |
| Poziom mocy nominalnej (kW) | 1000 | 1100 |
| Częstotliwość (Hz) | 50 | |
| Model silnika | 12M33G1400/5 | |
| Prędkość silnika (obrotów na minutę) | 1500 | |
| Faza | 3 | |
| PF | 0.8 | |
| System sterowania | Cyfrowe | |
| Nomienne napięcie (V) | 400/230 (według wymagań klienta) | |
| Pojemność zbiornika paliwa Czas eksploatacji | ≥ 8h @ 75% obciążenia | |
| Model | BBDA1375 (typu otwartego) | BBDA1375S (typ cichy) |
|---|---|---|
| Długość (L) mm | 4800 | 6100 |
| Szerokość (W) mm | 1550 | 2250 |
| Wysokość (H) mm | 2550 | 3050 |
| Pojemność zbiornika (L) | 2300 | 2300 |
| Model i producent silnika | 12M33G1400/5 (BAUDOUIN) |
| Model silnika | 12M33G1400/5 |
| Liczba cylindrów / zaworów | 12 / 48 |
| Układ butli | W Vee |
| Wydrukowanie x Uderzenie (mm) | 150 x 185 |
| Przesunięcie (L) | 39.2 |
| Cykl termodynamiczny | Diesel 4-takt |
| Średnia prędkość tłoka (m/s) | 9.25 |
| BMEP @ ESP (Bar) | 24.69 |
| System chłodzenia | Płyn (woda + 50% środka przeciwzmrażającego) |
| System wtrysku | Bezpośrednie |
| System paliwowy | Pompy mechaniczne |
| Dążenie | Turbodoładowany i podchłodzony |
| Współczynnik kompresji | 15:1 |
| Obudowa koła lotniczego | SAE 0 |
| Koło przenośne | 18" |
| Liczba zębów na zębach obrotowych | 194 |
| Inercja koła przenośnego (kg•m2) | 7.18 |
| Inercja wału skrętowego (kg•m2) | 4.52 |
| Standardy emisji | N/A |
| Całkowite wymiary z chłodniakiem (długość x szerokość x wysokość) (mm) | 3525×2241.5×2243 |
| Masa silnika na sucho bez chłodni i rur (kg) | 3590 |
| Masa silnika na sucho z chłodnią i rurami (kg) | 4575 |
| Masa na mokro silnika z grzejnikiem (włącznie z olejem, płynem chłodzącym) (kg) | 5024 |
| Marka alternatora | BOBIG |
| Producent alternatora | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Model alternatora | BW-404F |
| Moc znamionowa alternatora | 1000 kW/1250kva |
| Nomienne napięcie (V) | 230v/400v |
| Częstotliwość nominalna | 50 Hz |
| Typ połączenia | 3 fazy i 4 W |
| Liczba łożysk | 1 |
| Stopień ochrony | IP23 |
| Wysokość | ≤ 1000 m |
| Rodzaj podniecacza | Bez szczotki, samodzielne podniecenie, automatyczne regulacje napięcia AVR, 100% miedzi |
| Klasa izolacji | Klasa H |
| Wskaźnik wpływu telefonów (TIF) | ≤ 50 |
| THF | ≤ 2% |
| Regulacja napięcia, stan stacjonarny | ≤ ± 1% |
| napięcie w stanie przejściowym | ≤ -15%+20% |