| Szczegóły pakowania | 275*100*135cm |
|---|---|
| Czas dostawy | 30 dni roboczych |
| Zasady płatności | L/C, T/T, D/P |
| Możliwość Supply | 500PCS miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Szczegóły pakowania | 420*140*212cm |
|---|---|
| Czas dostawy | 30 dni roboczych |
| Zasady płatności | L/C, T/T, D/P |
| Możliwość Supply | 500PCS miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Szczegóły pakowania | 500*200*250 cm |
|---|---|
| Czas dostawy | 30 dni roboczych |
| Zasady płatności | L/C, T/T, D/P |
| Możliwość Supply | 500PCS miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Szczegóły pakowania | 210*85*107cm |
|---|---|
| Czas dostawy | 30 dni roboczych |
| Zasady płatności | L/C, T/T, D/P |
| Możliwość Supply | 500PCS miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Szczegóły pakowania | 235*93*120cm |
|---|---|
| Czas dostawy | 30 dni roboczych |
| Zasady płatności | L/C, T/T, D/P |
| Możliwość Supply | 500PCS miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Szczegóły pakowania | 275*100*135cm |
|---|---|
| Czas dostawy | 30 dni roboczych |
| Zasady płatności | L/C, T/T, D/P |
| Możliwość Supply | 500PCS miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Szczegóły pakowania | 340*125*175cm |
|---|---|
| Czas dostawy | 30 dni roboczych |
| Zasady płatności | L/C, T/T, D/P |
| Możliwość Supply | 500 sztuk miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Szczegóły pakowania | 386*140*200cm |
|---|---|
| Czas dostawy | 30 dni roboczych |
| Zasady płatności | L/C, T/T, D/P |
| Możliwość Supply | 500 sztuk miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Szczegóły pakowania | 175*85*103cm |
|---|---|
| Czas dostawy | 30 dni roboczych |
| Zasady płatności | L/C, T/T, D/P |
| Możliwość Supply | 500PCS miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Szczegóły pakowania | 225*88*110 cm |
|---|---|
| Czas dostawy | 30 dni roboczych |
| Zasady płatności | L/C, T/T, D/P |
| Możliwość Supply | 500 sztuk miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |