Nasz agregat prądotwórczy diesla BOBIG YUCHAI o mocy 2000kW 2500KVA (Model: YCC105TA3300 - G31) został zaprojektowany tak, aby zapewnić niezawodne zasilanie w szerokim zakresie zastosowań. Wspierany przez renomowaną markę Yuchai i zasilany technologią Perkins, oferuje wysoką jakość wykonania i długotrwałą trwałość.
Dzięki mocy znamionowej 2000kW (2500KVA) agregat ten zaspokaja potrzeby energetyczne różnych zastosowań przemysłowych, komercyjnych i mieszkaniowych. Moc podstawowa jest stabilna i wydajna, zapewniając ciągłą pracę nawet przy dużych obciążeniach. Pracując ze standardową częstotliwością 50Hz, nadaje się do większości urządzeń elektrycznych.
Zasilany silnikiem YCC105TA3300 - G31, agregat ten łączy zaawansowaną technologię i wysokiej jakości produkcję. Silnik, wykorzystujący technologię zasilania firmy Perkins, znany jest z wysokiego momentu obrotowego, oszczędności paliwa i niskiej emisji spalin. Pracując z prędkością 1500 obr./min, zapewnia płynne i stałe zasilanie, minimalizując zużycie.
| Informacje ogólne | Moc podstawowa | Moc awaryjna |
|---|---|---|
| Moc znamionowa (kVA) | 2500 | 2750 |
| Moc znamionowa (kW) | 2000 | 2200 |
| Częstotliwość (Hz) | 50 | |
| Model silnika | YCC105TA3300-G31 | |
| Prędkość obrotowa silnika (RPM) | 1500 | |
| Faza | 3 | |
| Współczynnik mocy | 0.8 | |
| System sterowania | Cyfrowy | |
| Napięcie znamionowe (V) | 400/230 (możliwość dostosowania) | |
| Pojemność zbiornika paliwa Czas pracy | ≥ 8h przy obciążeniu 75% | |
| Model i producent silnika | YCC105TA3300-G31 (YUCHAI) |
| Liczba cylindrów | 16 |
| Układ cylindrów | Pionowy |
| Cykl | Czterosuwowy |
| Aspiracja | Turbodoładowany, chłodzony powietrzem i wodą |
| Średnica x skok | 200 x 210 mm |
| Pojemność skokowa | 105,56 L |
| Stopień sprężania | 13,5:1 |
| Moc podstawowa/prędkość | 2205 kW/1500 obr./min |
| Moc awaryjna/prędkość | 2450 kW/1500 obr./min |
| Typ regulatora | Mechaniczny |
| System chłodzenia | Wtrysk bezpośredni |
| Całkowita pojemność układu smarowania | 140 L |
| Pojemność płynu chłodzącego (tylko silnik) | 623,5 L |
| Zużycie paliwa przy obciążeniu 100% | 205,7 g/kWh przy 1500 obr./min |
| Marka alternatora | BOBIG |
| Producent alternatora | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO.,LTD |
| Model alternatora | BW-454H |
| Moc znamionowa alternatora | 2000 kW/2500 kVA |
| Napięcie znamionowe | 230V/400V |
| Częstotliwość znamionowa | 50 Hz |
| Typ połączenia | 3 fazy i 4 przewody |
| Liczba łożysk | 1 |
| Stopień ochrony | IP23 |
| Wysokość | ≤1000m |
| Typ wzbudzenia | Bezszczotkowy, samowzbudny, automatyczna regulacja napięcia AVR, 100% miedzi |
| Klasa izolacji | Klasa H |
| Regulacja napięcia, stan ustalony | ≤±1% |
| Model | BYU2750 (typ otwarty) | BYU2750S (typ cichy) |
|---|---|---|
| Długość (mm) | 7280 | 5600 |
| Szerokość (mm) | 2715 | 2200 |
| Wysokość (mm) | 3164 | 2550 |
| Pojemność zbiornika (L) | 4600 | 4600 |
Ten agregat prądotwórczy diesla jest idealny do różnych zastosowań:
Nasz agregat jest zgodny z wieloma międzynarodowymi i krajowymi normami, w tym ISO 8528-5:2018, GB/T2820.5-2009 i CE. Certyfikaty te gwarantują jakość, bezpieczeństwo i niezawodność produktu.
W przypadku różnych warunków środowiskowych nasz zespół sprzedaży może dostarczyć niestandardowe rozwiązania.
Jesteśmy producentem maszyn elektrycznych specjalizującym się w badaniach technologicznych, produkcji i sprzedaży. Z całkowitą powierzchnią fabryki wynoszącą 10 000 metrów kwadratowych i 160 pracownikami (w tym 20 techników) produkujemy generatory benzynowe, generatory diesla (5-2000 kVA), generatory gazowe, pompy i inne.
Nasza firma uzyskała certyfikat systemu jakości ISO9000 i utrzymuje ścisłą kontrolę jakości przy użyciu zaawansowanego sprzętu, w tym systemów CAD, automatycznych urządzeń do montażu, nawijania i wkładania, systemów zanurzania próżniowego i cyfrowego sprzętu testującego.
Produkty BOBIG objęte są roczną lub 1000-godzinną gwarancją (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej) od daty opuszczenia fabryki. W okresie gwarancyjnym zapewniamy bezpłatną wymianę łatwo uszkadzalnych części zamiennych spowodowanych problemami z jakością produkcji lub materiałów. Po wygaśnięciu oferujemy konserwację części zamiennych na zasadzie kosztów.
Opakowanie w skrzyni ze sklejki. Dostawa w ciągu 10-15 dni roboczych od otrzymania depozytu od klienta.