| Informacje ogólne | Pierwsza moc | Moc w stanie gotowości |
|---|---|---|
| Moc znamionowa (kVA) | 40 | 44 |
| Poziom mocy nominalnej (kW) | 32 | 35 |
| Częstotliwość (Hz) | 50 | |
| Model silnika | 4TNV98T-GGE | |
| Prędkość silnika (obrotów na minutę) | 1500 | |
| Faza | 3 | |
| PF | 0.8 | |
| System sterowania | Cyfrowe | |
| Nomienne napięcie (V) | 400/230 | |
| Pojemność zbiornika paliwa Czas eksploatacji | ≥ 8h @ 75% obciążenia | |
| Model | BYN44 (typu otwartego) | BYN44S (typ cichy) |
|---|---|---|
| Długość (L) mm | 1800 | 2200 |
| Szerokość (W) mm | 710 | 850 |
| Wysokość (H) mm | 1170 | 1070 |
| Pojemność zbiornika (L) | 74 | 74 |
| Model i producent silnika | 4TNV98T-GGE (YANMAR) |
| Rodzaj silnika | 4 cyklu, Diesel schłodzony wodą |
| Liczba cylinderów - Wylot × Uderzenie (mm) | 4-φ98×110 |
| System spalania | Wstrzyknięcie bezpośrednie |
| Współczynnik kompresji | 18.1 |
| Wymiar (litry) | 3.319 |
| Wynik znamionowy kW ((PS) /min−1 | 41.4 ((56.3)/1500 - 50.1 ((68.1)/1800 |
| Poziom ciągłego działania kW (((PS) /min−1 | 37.7 ((51.3)/1500 - 45.3 ((61.6)/1800 |
| Specyficzne zużycie paliwa g/kW-h(g/PS-h) | 222(164) (w mocy znamionowej) |
| Warunki otoczenia | 25°C, 750 mmHg, 30% |
| Masa silnika na sucho (kg) | około 258 |
| Marka alternatora | BOBIG |
| Producent alternatora | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Model alternatora | BW-184J |
| Moc znamionowa alternatora | 32kw/40kva |
| Nomienne napięcie (V) | 230v/400v |
| Częstotliwość nominalna | 50 Hz |
| Typ połączenia | 3 fazy i 4 drut |
| Liczba łożysk | 1 |
| Stopień ochrony | IP23 |
| Wysokość | ≤ 1000 m |
| Rodzaj podniecacza | Bez szczotki, samodzielne podniecenie, automatyczne regulacje napięcia AVR, 100% miedzi |
| Klasa izolacji | Klasa H |
| Silnik | Alternator | System paliwowy |
|---|---|---|
| Podgrzewacz płaszcza wodnego | Ekscytacja PMG | Zbiornik bazowy 12 / 24 godzin |
| Olej przedgrzewacz | Ogrzewacz pomieszczeń | Zbiornik paliwa |
| Pompa ręczna oleju | Pomiar temperatury uzwojenia | Zewnętrzny zbiornik paliwa |
| Automatyczne podawanie paliwa | ||
| Przełącznik pomiędzy zbiornikiem zewnętrznym a zbiornikiem bazowym (trójstronny zawór) |