| Informacje ogólne | Pierwsza moc | Moc w stanie gotowości |
|---|---|---|
| Moc znamionowa (kVA) | 9 | 10 |
| Poziom mocy nominalnej (kW) | 7 | 8 |
| Częstotliwość (Hz) | 50 | |
| Model silnika | 3TNV76-GGE | |
| Prędkość silnika (obrotów na minutę) | 1500 | |
| Faza | 3 | |
| PF | 0.8 | |
| System sterowania | Cyfrowe | |
| Nomienne napięcie (V) | 400/230 (według wymagań klienta) | |
| Pojemność zbiornika paliwa Czas eksploatacji | ≥ 8h @ 75% obciążenia | |
| Model | BYN10 (typu otwartego) | BYN10S (typ cichy) |
|---|---|---|
| Długość (L) mm | 1400 | 1750 |
| Szerokość (W) mm | 610 | 850 |
| Wysokość (H) mm | 1130 | 1030 |
| Pojemność zbiornika (L) | 16 | 16 |
| Model i producent silnika | 3TNV76-GGE (YANMAR) |
|---|---|
| Rodzaj silnika | 4 cyklu, Diesel schłodzony wodą |
| Liczba cylinderów - Wylot × Uderzenie (mm) | 3-φ76×82 |
| System spalania | Wstrzyknięcie pośrednie |
| Współczynnik kompresji | 23.5 |
| Wymiar (litry) | 1.116 |
| Wydajność nominalna | kW (PS): 9,2/12,2/10,7 (PS: 14,5) min-1: 1500/1800 |
| Częstotliwość oceny | kW ((PS): 8,2 ((11.1)/9,8 ((13.3) min-1: 1500/1800 |
| Specyficzne zużycie paliwa | g/kW-h(g/PS-h): 258(190) (w mocy znamionowej) Warunki otoczenia: 25°C, 750 mmHg, 30% |
| Prędkość silnika bez obciążenia | Max. (min−1): 1900 ((+25/-25) Min. (min−1): 1200 ((+25/-25) |
| Rodzaj przewodnika | Rządnik wszystkich prędkości odśrodkowych |
| Kierunek obrotu | W kierunku przeciwnym do ruchu zegara (patrzono z F.W.) |
| Masa silnika na sucho (kg) | Ok. 123 |
| Marka alternatora | BOBIG |
|---|---|
| Producent alternatora | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Model alternatora | BW-164B |
| Moc znamionowa alternatora | 7kw/9kva |
| Nomienne napięcie (V) | 230v/400v |
| Częstotliwość nominalna | 50 Hz |
| Typ połączenia | 3 fazy i 4 W |
| Liczba łożysk | 1 |
| Stopień ochrony | IP23 |
| Wysokość | ≤ 1000 m |
| Rodzaj podniecacza | Bez szczotki, samodzielne podniecenie, automatyczne regulacje napięcia AVR, 100% miedzi |
| Klasa izolacji | Klasa H |
| Wskaźnik wpływu telefonów (TIF) | ≤ 50 |
| THF | ≤ 2% |
| Regulacja napięcia, stan stacjonarny | ≤ ± 1% |
| napięcie w stanie przejściowym | ≤ -15%+20% |