| Specyfikacja | Pierwsza moc | Moc w stanie gotowości |
|---|---|---|
| Moc znamionowa (kVA) | 30 | 33 |
| Poziom mocy nominalnej (kW) | 24 | 26 |
| Częstotliwość (Hz) | 50 | |
| Model silnika | 4TNV98-GGE | |
| Prędkość silnika (obrotów na minutę) | 1500 | |
| Faza | 3 | |
| PF | 0.8 | |
| System sterowania | Cyfrowe | |
| Nomienne napięcie (V) | 400/230 (według wymagań klienta) | |
| Pojemność zbiornika paliwa Czas eksploatacji | ≥ 8h @ 75% obciążenia | |
| Model | BYN33 (typu otwartego) | BYN33S (typ cichy) |
|---|---|---|
| Długość w mm | 1550 | 2100 |
| Szerokość (mm) | 610 | 850 |
| Wysokość w mm | 1220 | 1070 |
| Pojemność zbiornika (L) | 55 | 55 |
| Model i producent silnika | 4TNV98-GGE (YANMAR) |
| Rodzaj silnika | 4 cyklu, Diesel schłodzony wodą |
| Liczba cylinderów - otwór × bieg (mm) | 4 - φ98×110 |
| System spalania | Wstrzyknięcie bezpośrednie |
| Współczynnik kompresji | 18.5 |
| Wymiar (litry) | 3.319 |
| Wynik znamionowy kW ((PS) /min−1 | 34.1 ((46.4)/1500 - 40.8 ((55.5)/1800 |
| Poziom ciągłego działania kW (((PS) /min−1 | 30.7(41.7)/1500 - 36.4(49.5)/1800 |
| Specyficzne zużycie paliwa g/kW-h(g/PS-h) | 231(170) (w mocy znamionowej) |
| Warunki otoczenia | 25°C, 750 mmHg, 30% |
| Prędkość obrotowa silnika przy braku obciążenia Max./min. (min−1) | 1925 ((+25/-25) / 1200 ((+25/-25) |
| Rodzaj przewodnika | Rządnik wszystkich prędkości odśrodkowych |
| Rozkaz strzelania. | 1-3-4-2-1 (zamówienie od F.W.) |
| Kierunek obrotu | W kierunku przeciwnym do ruchu zegara (patrzono z F.W.) |
| Masa silnika na sucho (kg) | około 248 |
| Marka alternatora | BOBIG |
| Producent alternatora | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Model alternatora | BW-184G |
| Moc znamionowa alternatora | 24 kW/30 kVA |
| Nomienne napięcie (V) | 230 V/400 V |
| Częstotliwość nominalna | 50 Hz |
| Typ połączenia | 3 fazy i 4 drut |
| Liczba łożysk | 1 |
| Stopień ochrony | IP23 |
| Wysokość | ≤ 1000 m |
| Rodzaj podniecacza | Bez szczotki, samodzielne podniecenie, automatyczne regulacje napięcia AVR, 100% miedzi |
| Klasa izolacji | Klasa H |
| Wskaźnik wpływu telefonów (TIF) | ≤ 50 |
| THF | ≤ 2% |
| Regulacja napięcia, stan stacjonarny | ≤ ± 1% |
| napięcie w stanie przejściowym | ≤ -15%+20% |
| Silnik | Alternator | System paliwowy |
|---|---|---|
| Podgrzewacz płaszcza wodnego | Ekscytacja PMG | Zbiornik bazowy 12 / 24 godzin |
| Olej przedgrzewacz | Ogrzewacz pomieszczeń | Zbiornik paliwa |
| Pompa ręczna oleju | Pomiar temperatury uzwojenia | Zewnętrzny zbiornik paliwa |
| Automatyczne podawanie paliwa | ||
| Przełącznik pomiędzy zbiornikiem zewnętrznym a zbiornikiem bazowym (trójstronny zawór) |