| Specyfikacja | Pierwsza moc | Moc w stanie gotowości |
|---|---|---|
| Moc znamionowa (kVA) | 20 | 22 |
| Poziom mocy nominalnej (kW) | 16 | 18 |
| Częstotliwość (Hz) | 50 | |
| Model silnika | 4TNV84T-GGE | |
| Prędkość silnika (obrotów na minutę) | 1500 | |
| Faza | 3 | |
| Współczynnik mocy (PF) | 0.8 | |
| System sterowania | Cyfrowe | |
| Nomienne napięcie (V) | 400/230 (według wymagań klienta) | |
| Pojemność zbiornika paliwa Czas eksploatacji | ≥ 8h @ 75% obciążenia | |
PRP (Prime Power): Dostępny do nieograniczonej liczby godzin rocznie w zastosowaniach o zmiennym obciążeniu, zgodnie z GB/T2820-97.Możliwość przeciążenia o 10% jest dostępna przez okres 1 godziny w ciągu 12 godzin pracy..
ESP (silność w stanie gotowości): ma zastosowanie do zasilania awaryjnego w czasie przerw w dostawie energii elektrycznej.
| Model | BYN22 (typu otwartego) | BYN22S (typu cichego) |
|---|---|---|
| Długość (L) mm | 1400 | 1900 |
| Szerokość (W) mm | 610 | 850 |
| Wysokość (H) mm | 1150 | 1050 |
| Pojemność zbiornika (L) | 37 | 37 |
| Model i producent silnika | 4TNV84T-GGE (YANMAR) |
| Rodzaj silnika | 4 cyklu, Diesel schłodzony wodą |
| Liczba cylinderów - Wylot × Uderzenie (mm) | 4-φ84×90 |
| System spalania | Wstrzyknięcie bezpośrednie |
| Współczynnik kompresji | 18.9 |
| Wymiar (litry) | 1.995 |
| Wydajność nominalna | 21 ((28.6)/26.8 ((36.4) kW ((PS) przy 1500/1800 min−1 |
| Częstotliwość oceny | 19.1 ((26)/24.2 ((32.9) kW ((PS) przy 1500/1800 min−1 |
| Specyficzne zużycie paliwa | 245 ((180) g/kW-h ((g/PS-h) przy mocy znamionowej |
| Warunki otoczenia | 25°C, 750 mmHg, 30% |
| Masa silnika na sucho (kg) | około 180 |
| Marka alternatora | BOBIG |
| Producent alternatora | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Model alternatora | BW-184ES |
| Moc znamionowa alternatora | 16kw/20kva |
| Nomienne napięcie (V) | 230v/400v |
| Częstotliwość nominalna | 50 Hz |
| Typ połączenia | 3 fazy i 4 drut |
| Liczba łożysk | 1 |
| Stopień ochrony | IP23 |
| Wysokość | ≤ 1000 m |
| Rodzaj podniecacza | Bez szczotki, samodzielne podniecenie, automatyczne regulacje napięcia AVR, 100% miedzi |
| Klasa izolacji | Klasa H |