| Specyfikacja | Pierwsza moc | Moc w stanie gotowości |
|---|---|---|
| Moc znamionowa (kVA) | 19 | 21 |
| Poziom mocy nominalnej (kW) | 15 | 17 |
| Częstotliwość (Hz) | 50 | |
| Model silnika | 4TNV88-GGE | |
| Prędkość silnika (obrotów na minutę) | 1500 | |
| Faza | 3 | |
| PF | 0.8 | |
| System sterowania | Cyfrowe | |
| Nomienne napięcie (V) | 400/230 (według wymagań klienta) | |
| Pojemność zbiornika paliwa Czas eksploatacji | ≥ 8h @ 75% obciążenia | |
| Model | BYN21 (typu otwartego) | BYN21S (typ cichy) |
|---|---|---|
| Długość (L) mm | 1400 | 1900 |
| Szerokość (W) mm | 610 | 850 |
| Wysokość (H) mm | 1150 | 1050 |
| Pojemność zbiornika (L) | 35 | 35 |
| Model i producent silnika | 4TNV88-GGE (YANMAR) |
| Rodzaj silnika | 4 cyklu, Diesel schłodzony wodą |
| Liczba cylindrów - Wylot × Uderzenie (mm) | 4-φ88×90 |
| System spalania | Wstrzyknięcie bezpośrednie |
| Współczynnik kompresji | 19.1 |
| Wymiar (litry) | 2.19 |
| Wynik znamionowy kW ((PS) /min−1 | 17.7(24.1)/1500 - 21.6(29.4)/1800 |
| Poziom ciągłego działania kW (((PS) /min−1 | 16.4 ((22.3)/1500 - 19.6 ((26.6)/1800 |
| Specyficzne zużycie paliwa | 245 g/kW-h (180 g/PS-h) przy mocy nominalnej |
| Warunki otoczenia | 25°C, 750 mmHg, 30% |
| Kierunek obrotu | W kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara (patrzono z F.W.) |
| Masa silnika na sucho (kg) | około 170 |
| Marka alternatora | BOBIG |
| Producent alternatora | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Model alternatora | BW-184ES |
| Moc znamionowa alternatora | 15kw/19kva |
| Nomienne napięcie (V) | 230v/400v |
| Częstotliwość nominalna | 50 Hz |
| Typ połączenia | 3 fazy i 4 drut |
| Liczba łożysk | 1 |
| Stopień ochrony | IP23 |
| Wysokość | ≤ 1000 m |
| Rodzaj podniecacza | Bez szczotki, samodzielne podniecenie, automatyczne regulacje napięcia AVR, 100% miedzi |
| Klasa izolacji | Klasa H |
| Regulacja napięcia, stan stacjonarny | ≤ ± 1% |
| Silnik | Alternator | System paliwowy |
|---|---|---|
| Podgrzewacz płaszcza wodnego | Ekscytacja PMG | Zbiornik bazowy 12 / 24 godzin |
| Olej przedgrzewacz | Ogrzewacz pomieszczeń | Zbiornik paliwa |
| Pompa ręczna oleju | Pomiar temperatury uzwojenia | Zewnętrzny zbiornik paliwa |
| Automatyczne podawanie paliwa | ||
| Przełącznik pomiędzy zbiornikiem zewnętrznym a zbiornikiem bazowym (trójstronny zawór) |