| Moc znamionowa | 15kw |
|---|---|
| Moc znamionowa | 17kVA |
| system sterowania | Cyfrowy |
| Pojemność zbiornika | 35L |
| Faza | 3 |
| Szczegóły pakowania | 500*200*250 cm |
|---|---|
| Czas dostawy | 30 dni roboczych |
| Zasady płatności | L/C, T/T, D/P |
| Możliwość Supply | 500PCS miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Szczegóły pakowania | 355*122*195cm |
|---|---|
| Czas dostawy | 30 dni roboczych |
| Zasady płatności | L/C, T/T, D/P. |
| Możliwość Supply | 500PCS miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Szczegóły pakowania | 420*140*212cm |
|---|---|
| Czas dostawy | 30 dni roboczych |
| Zasady płatności | L/C, T/T, D/P |
| Możliwość Supply | 500PCS miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| daszek | Dostosowane |
|---|---|
| Gwarancja | 12 miesięcy/1000 godzin |
| Typ | Cichy (super cichy) lub otwarty, cichy itp., rzędowy / 6-cylindrowy / 4-suwowy / 4-zaworowy / 19 l, |
| Panel sterowania | Cyfrowy wyświetlacz LCD, głębinowe, ComAp, głębinowe / ComAp / Harsen / Smartgen 6110, Smartgen |
| Typ wyjścia | AC jedno-/trójfazowy |
| Szczegóły pakowania | 275*100*135cm |
|---|---|
| Czas dostawy | 30 dni roboczych |
| Zasady płatności | L/C, T/T, D/P |
| Możliwość Supply | 500PCS miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Szczegóły pakowania | 275*100*135cm |
|---|---|
| Czas dostawy | 30 dni roboczych |
| Zasady płatności | L/C, T/T, D/P |
| Możliwość Supply | 500PCS miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Prędkość | 1500 obr./min |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Moc znamionowa | 5 kW do 2000 kW |
| Typ wyjścia | AC Trójfazowy |
| Typ | Otwarty lub cichy (super cichy) |
| Prędkość | 1500 obr./min |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Moc znamionowa | 5 kW do 2000 kW |
| Typ wyjścia | AC Trójfazowy |
| Typ | Otwarty lub cichy (super cichy) |
| Szczegóły pakowania | 200*85*105cm |
|---|---|
| Czas dostawy | 30 dni roboczych |
| Zasady płatności | L/C, T/T, D/P |
| Możliwość Supply | 500PCS miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |