| Szczegóły pakowania | 185*88*1103 cm |
|---|---|
| Czas dostawy | 30 dni roboczych |
| Zasady płatności | L/C, T/T, D/P |
| Możliwość Supply | 500PCS miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Szczegóły pakowania | 200*85*105cm |
|---|---|
| Czas dostawy | 30 dni roboczych |
| Zasady płatności | L/C, T/T, D/P |
| Możliwość Supply | 500PCS miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Szczegóły pakowania | 200*85*105cm |
|---|---|
| Czas dostawy | 30 dni roboczych |
| Zasady płatności | L/C, T/T, D/P |
| Możliwość Supply | 500PCS miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Szczegóły pakowania | 210*85*107cm |
|---|---|
| Czas dostawy | 30 dni roboczych |
| Zasady płatności | L/C, T/T, D/P |
| Możliwość Supply | 500PCS miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Szczegóły pakowania | 235*93*120cm |
|---|---|
| Czas dostawy | 30 dni roboczych |
| Zasady płatności | L/C, T/T, D/P |
| Możliwość Supply | 500PCS miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Moc znamionowa | 320 kW |
|---|---|
| Moc znamionowa | 400KVA |
| System sterowania | Cyfrowy |
| Pojemność zbiornika | 736L |
| Faza | 3 |
| Szczegóły pakowania | 275*100*135cm |
|---|---|
| Czas dostawy | 30 dni roboczych |
| Zasady płatności | L/C, T/T, D/P |
| Możliwość Supply | 500PCS miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Szczegóły pakowania | 275*100*135cm |
|---|---|
| Czas dostawy | 30 dni roboczych |
| Zasady płatności | L/C, T/T, D/P |
| Możliwość Supply | 500PCS miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Szczegóły pakowania | 175*85*103cm |
|---|---|
| Czas dostawy | 30 dni roboczych |
| Zasady płatności | L/C, T/T, D/P |
| Możliwość Supply | 500PCS miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Packaging Details | 190*85*105cm |
|---|---|
| Delivery Time | 30 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T, D/P |
| Supply Ability | 500PCS Per Month |
| Place of Origin | China |