| Prędkość | 1500 obr./min |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Moc znamionowa | 5 kW do 2000 kW |
| Typ wyjścia | AC Trójfazowy |
| Typ | Otwarty lub cichy (super cichy) |
| Prędkość | 1500 obr./min |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Moc znamionowa | 5 kW do 2000 kW |
| Typ wyjścia | AC Trójfazowy |
| Typ | Otwarty lub cichy (super cichy) |
| Prędkość | 1500 obr./min |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Moc znamionowa | 5 kW do 2000 kW |
| Typ wyjścia | AC Trójfazowy |
| Typ | Otwarty lub cichy (super cichy) |
| daszek | Dostosowane |
|---|---|
| Gwarancja | 12 miesięcy/1000 godzin |
| Typ | Cichy (super cichy) lub otwarty, cichy itp., rzędowy / 6-cylindrowy / 4-suwowy / 4-zaworowy / 19 l, |
| Panel sterowania | Cyfrowy wyświetlacz LCD, głębinowe, ComAp, głębinowe / ComAp / Harsen / Smartgen 6110, Smartgen |
| Typ wyjścia | AC jedno-/trójfazowy |
| Prędkość | 1500 obr./min |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Moc znamionowa | 5 kW do 2000 kW |
| Typ wyjścia | AC Trójfazowy |
| Typ | Otwarty lub cichy (super cichy) |
| Prędkość | 1500 obr./min |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Moc znamionowa | 5 kW do 2000 kW |
| Typ wyjścia | AC Trójfazowy |
| Typ | Otwarty lub cichy (super cichy) |
| Prędkość | 1500 obr./min |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Moc znamionowa | 5 kW do 2000 kW |
| Typ wyjścia | AC Trójfazowy |
| Typ | Otwarty lub cichy (super cichy) |
| Prędkość | 1500 obr./min |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Moc znamionowa | 5 kW do 2000 kW |
| Typ wyjścia | AC Trójfazowy |
| Typ | Otwarty lub cichy (super cichy) |
| daszek | Dostosowane |
|---|---|
| Gwarancja | 12 miesięcy/1000 godzin |
| Typ | Cichy (super cichy) lub otwarty, cichy itp., rzędowy / 6-cylindrowy / 4-suwowy / 4-zaworowy / 19 l, |
| Panel sterowania | Cyfrowy wyświetlacz LCD, głębinowe, ComAp, głębinowe / ComAp / Harsen / Smartgen 6110, Smartgen |
| Typ wyjścia | AC jedno-/trójfazowy |
| Prędkość | 1500 obr./min |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Moc znamionowa | 5 kW do 2000 kW |
| Typ wyjścia | AC Trójfazowy |
| Typ | Otwarty lub cichy (super cichy) |